دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور

دانلود درایور اسکنر Canon DR-6030C Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-6030 دانلود درایور اسکنر Canon DR-6030   اسکنرها یک دستگاه ورودی برای انتقال تصاویر به رایانه می باشند. اسکنرها اطلاعات را برای ورود به رایانه به داده های دیجیتال تبدیل می کنند و انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع مصرف می توان از نوع رومیزی یا تخت، حرفه ای و یا خانگی آنها بهره برد. یکی از شرکت های مطرح برای تولید اسکنرها شرکت canon می باشد که این شرکت رتبه چهارم از ۵۰۰ شرکت برتر جهان را دارد. اسکنر DR-6030C یکی از مدل های حرفه ای و پر سرعت شرکت canon می باشد که با توجه به سرعت بالا و اندازه کوچک برای مصارف اداری بسیار مناسب است. ابعاد این اسکنر ۳۹۸*۳۱۲*۱۹۱ میلی متر و وزن آن ۱۰٫۵ کیلوگرم می  باشد. سایز اسکن این دستگاه A3 است. سرعت این اسکنر به ۱۰۰۰۰ برگ در روز می رسد و در هر دقیقه ۸۰ برگ را اسکن می کند. وضوح تصویر اسکن ۶۰۰ dpi است.
دانلود درایور اسکنر Canon DR-6030C Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-M140 Office Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-M140 دانلود درایور اسکنر Canon DR-M140   همانطور که می دانید یکی از دستگاههای ورودی اسکنرها می باشند که برای انتقال تصاویر به صورت داده های دیجیتال به رایانه به کار می رود. اسکنرها انواع مختلفی دارند و معمولابه صورت رو میزی یا دستی می باشند. اسکنرهای رومیزی معمولا متداول تر می باشند. از شرکتهای متداول در زمینه ساخت اسکنر شرکت canon می باشد. البته محبوبیت و شهرت این شرکت در زمینه ساخت دوربین بود ولی در سالهای اخیر نیز توانسته است در زمینه تولید اسکنر و پرینتر نیز به خوبی بدرخشد. یکی از محصولات شرکت canon اسکنر DR-M140 دارای ابعاد ۳۱۳*۱۸۱*۹۳ میلی متر و وزن ۲٫۶ کیلوگرم می باشد که سایز اسکن اسناد آن A4 می باشد. این دستگاه یک اسکنر حرفه ای و با سرعت بالا برای مصارف سنگین می باشد. میزان اسکن این دستگاه به صورت ۶۰۰۰ صفحه در روز و ۴۰ برگ دو رو در دقیقه می رسد و به همین دلیل برای مصارف اداری و تجاری مناسب است. البته این سرعت برای وضوح ۳۰۰ پیکسل است و با افزایش وضوح تصاویر سرعت کاهش می یابد.
دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-M140 Office Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C240 Office Document Scanner

دانلود اسکنر Canon DR-C240 دانلود اسکنر Canon DR-C240 اسکنر DR-C240 محصولات canon همانطور که می دانید یکی از دستگاههای ورودی اسکنرها می باشند که برای انتقال تصاویر به صورت داده های دیجیتال به رایانه به کار می رود. اسکنرها انواع مختلفی دارند و معمولابه صورت رو میزی یا دستی می باشند. اسکنرهای رومیزی معمولا متداول تر می باشند. از شرکتهای متداول در زمینه ساخت اسکنر شرکت canon می باشد. البته محبوبیت و شهرت این شرکت در زمینه ساخت دوربین بود ولی در سالهای اخیر نیز توانسته است در زمینه تولید اسکنر و پرینتر نیز به خوبی بدرخشد. یکی از تولیدات این شرکت اسکنر با مدل DR-C240 می باشد که از ویژگیهای شاخص آن می توان به تغذیه خودکار ADF اشاره کرد. این اسکنر دارای ابعاد ۲۹۱*۲۵۳*۲۳۱  میلیمتر و وزن ۲٫۸ کیلوگرم با سایز اسکن A4 می باشد. اسکنر DR-C240 ساخت شرکت canon یکی از اسکنرهای حرفه ای و پر سرعت موجود برای کارهای اداری می باشد. این اسکنر ۳۰ برگ در دقیقه را به صورت رنگی و  ۴۵ بر در دقیقه را به صورت سیاه و سفید اسکن می کند. به طور کلی با ۴۰۰۰ اسکن در روز یک دستگاه با سرعت بالا و برای مصارف سنگین محسوب می شود و دارای رزولوشن ۶۰۰ پیکسل دارد.
دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C240 Office Document Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C225 Office Document Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 همانطور که می دانید یکی از دستگاههای ورودی اسکنرها می باشند که برای انتقال تصاویر به صورت داده های دیجیتال به رایانه به کار می رود. اسکنرها انواع مختلفی دارند و معمولابه صورت رو میزی یا دستی می باشند. اسکنرهای رومیزی معمولا متداول تر می باشند. از شرکتهای متداول در زمینه ساخت اسکنر شرکت canon می باشد. البته محبوبیت و شهرت این شرکت در زمینه ساخت دوربین بود ولی در سالهای اخیر نیز توانسته است در زمینه تولید اسکنر و پرینتر نیز به خوبی بدرخشد. یکی از سریع ترین اسکنرهای حرفه ای و ماشین های اداری اسکنر Canon ImageFormula DR-C225 با سایز اسناد A4  می باشد. این اسکنر دارای ابعاد ۲۲۰*۱۵۶*۳۰۰ میلیمتر و وزن ۲٫۵ کیلوگرم می باشد. این ماشین دارای قدرت ۱۵۰۰ اسکن در روز، ۲۵ برگه دو رو یا ۵۰ برگ یک رو در دقیقه را دارد به همین دلیل جزء اسکنرهای قدرتمند محسوب می شود. اسکنر حرفه ای کانون DR-C225 سایز صفحات را به صورت خودکار تشخیص می دهد و در صورت کج بودن صفحه آن را اصلاح می کند.  همچنین صفحات خالی بین اسکن ها را تشخیص داده و حذف می کند.
دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-C225 Office Document Scanner