دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

معرفی شرکت ای ویژن (Avision)

معرفی شرکت ای ویژن (Avision) معرفی شرکت ای ویژن (Avision) امروزه در دنیای کار و تجارت نگهداری اطلاعات بر روی کاغذ علاوه بر اشغال فضای زیاد و هزینه های اضافی بسیار کار دشواری است چرا که  احتمال از بین رفتن آن اطلاعات بسیار زیاد است و نیاز است تا اطلاعات ما در جایی امن تر قرار گیرد. در دنیای امروز اسکنرها نقش به سزایی در ثبت اسناد برای کاربران  ایفا میکند همانطور که میدانید اسکنرها اطلاعات  و داده های ما را به داده های دیجیتالی تبدیل میکند. از شرکت های مطرح در زمینه تولید اسکنرها می توان به شرکت Avision اشاره کرد. این شرکت در سال ۱۹۹۱ میلادی با هدف ساخت سیستم های چندکاره و اسکنرها تاسیس شد و هم اکنون از مطرح ترین شرکت ها در زمینه ساخت اسکنرها می باشد. اسکنرهای ای ویژن اغلب اسکنرهای حرفه ای اسناد می باشند که با سرعت ۱۸-۸۰ برگ در دقیقه عملیات لسکن را انجام می دهند. تمامی اسکنرهای شرکت Avision دارای سیستم تغذیه به صورت کشش مسطح هستند، با استفاده از این قابلیت اسناد بدون چرخش وارد تغذیه کننده کاغذ شده و بدون چرخش خارج می شوند و این ویژگی از صدمه با کاغذ جلوگیری می کند. اغلب اسکنرهای شرکت ای ویژن دارای سیستم تشخیص اسناد چندتایی توسط امواج فراصوت را دارند که توسط آن امکلن لسکن اسناد به هم چسبیده از...
معرفی شرکت ای ویژن (Avision)

دانلود درایور اسکنر Avision AV121 Scanner + پشتیبانی تلفنی Avision

دانلود درایور اسکنر  Avision AV121 Scanner + دانلود درایور ای ویژن و پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی محصولات Avision را در دانلود کار دنبال کنید .   دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision AV121 Scanner امروزه در دنیای کار و تجارت نگهداری اطلاعات بر روی کاغذ علاوه بر اشغال فضای زیاد و هزینه های اضافی بسیار کار دشواری است چرا که  احتمال از بین رفتن ان اطلاعات بسیار زیاد است ونیاز است تا اطلاعات ما در جایی امن تر قرار گیرد تا در زمانی که به آنها احتیاج بود به آسانی در دسترس قرار گیرند . در دنیای امروز اسکنرها نقش به سزایی در ثبت اسناد برای کاربران  ایفا میکند . همانطور که میدانید اسکنرها اطلاعات ها و داده های  ما رو به داده های دیجیتالی تبدیل میکند وپس از تبدیل شدن اطلاعات امکان ویرایش داده ها  را برای ما به وجود می اورد. از شرکت های مطرح در زمینه تولید اسکنرها می توان به شرکت Avision اشاره کرد ، که سری ای ویژن مدل AV121 با ابعاد مناسب و کوچکش اسکنر بسیار مناسب و با ارزشی را برای دفاتر کار طراحی کرده است و برای استفاده در محیط های کاری پر مشغله که نیاز به اسکن سریع اسناد دارن ، می باشد .
دانلود درایور اسکنر  Avision AV121 Scanner + پشتیبانی تلفنی Avision

دانلود درایور اسکنر Avision FB6280E Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision FB6280 دانلود درایور اسکنر Avision FB6280 اسکنر کتاب ای ویژن مدل  FB6280E ذخیره اطلاعات به شیوه های سنتی مشکلات زیادی هم چون از بین رفتن اطلاعات به مرور زمان، نگهداری دشوار و هزینه های بالا را در پی دارد، به همین دلیل تمایل به نگهداری اطلاعات به صورت دیجیتال افزایش یافت. این روش علاوه بر حل مشکلات روش های سنتی امنیت نگهداری داده ها و اسناد را افزایش می دهد. یکی از شیوه های ذخیره اطلاعات به صورت دیجیتال استفاده ازاسکنرها می باشد. اسکنر اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و این داده های دودویی را به رایانه منتقل می نماید.شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید اسکنرها فعالیت می کنند. از شرکت های مطرح دراین زمینه میتوان به شرکت ای ویژن اشاره نمود. شرکت ای ویژن در سال ۱۹۹۱ درتایوان تاسیس شد. اسکنر مدل FB6280E یکی از اسکنرهای حرفه ای تولید شده توسط شرکت ای ویژن می باشد که مختص اسکن کتاب است.ابعاد این اسکنر ۱۳۵*۴۲۸*۶۴۵ میلی متر و وزن آن ۷٫۶ کیلوگرم می باشد. سایز اسکن اسناد و کتاب این دستگاه A3 می باشد. سرعت اسکن رنگی ۴٫۵ تا ۶ ثانیه به ازای هر برگ می باشد.
دانلود درایور اسکنر Avision FB6280E Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA6 PLUS Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA6 دانلود درایور اسکنر Avision AVA6 اسکنر مخصوص پاسپورت  AVA6PLUSشرکت ای ویژن در نگهداری اطلاعات به شیوه های سنتی مشکلاتی زیادی وجود دارد. ازجمله این مشکلات می توان به هزینه های بالای تولید و نگهداری، امنیت اطلاعات، از بین رفتن اطلاعات به مرور زمان و… اشاره کرد. برای حل مشکلات روش های سنتی تمایل به نگهداری اطلاعات به شیوه های مدرن و دیجیتال افزایش یافت. برای نگهداری دیجیتال اسناد کافی است آنها را به دستگاه های ذخیره سازی انتقال داد. یکی از رایج ترین روش ها ذخیر اسناد در کامپیوتر می باشد. برای انتقال اسناد به کامپیوتر از اسکنرها استفاده می شود. اسکنرها عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل کرده و به رایانه منتقل می کنند. شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید اسکنرها فعالیت می کنند. از شرکت های مطرح دراین زمینه میتوان به شرکت ای ویژن اشاره نمود. شرکت ای ویژن در سال ۱۹۹۱ درتایوان تاسیس شد. یکی از اسکنرهای تولید شده توسط این شرکت می توان به اسکنر مدل AVA6PLUS می باشد که مخصوص پاسپورت است. ابعاد اسکنر AVA6PLUS به ۲۸۰*۱۶۰*۵۵ میلی متر و وزن آن به ۰٫۸ کیلوگرم می رسد. سایز اسکن اسناد این دستگاه به A6 می رسد و سرعت اسکن آن به ۶ تا ۸ ثانیه به ازای هر برگ A6 می رسد. به...
دانلود درایور اسکنر Avision AVA6 PLUS Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 اسکنر مخصوص پاسپورت   AVA5PLUS روش ها سنتی نگهداری اطلاعات به دلیل اشغال فضای زیاد، هزینه های بالا و… باعث کندی عملکرد می شود علاوه بر این امکان از بین رفتن اسناد نیز بالا می باشد. به همین دلیل امروزه به خصوص در اداره ها و شرکت ها استفاده از این روش ها تقریبا منسوخ شده است و اسناد به صورت دیجیتال ذخیره می شود. برای ذخیره اطلاعات در رایانه باید اطلاعات اسناد در قالب داده های دودویی و دیجیتال به رایانه منتقل شوند. از راه های مرسوم انتقال اطلاعات به رایانه استفاده از اسکنرها می باشد. اسکنر اطلاعات موجود درعکس گرفته شده از سند را به داده های دیجیتال تبدیل کرده و به رایانه منتقل می کند. اسکنرها در انواع مختلف و توسط شرکت های مختلفی ارائه می شوند. از جمله های شرکت ها مشهور در طراحی اسکنرها می توان به شرکت ای ویژن اشاره کرد. شرکت ای ویژن در سال ۱۹۹۱ درتایوان تاسیس شد. اسکنر AVA5PLUS یک اسکنر حرفه ای برای اسکن پاسپورت می باشد که توسط شرکت ای ویژن تولید شده است. اسکنرمدل AVA5PLUS یک دستگاه مخصوص برای اسکن پاسپورت بوده و دارای ابعاد ۲۷۵*۲۷۰*۳۸ میلی متر و وزن ۱٫۱  کیلوگرم  می باشد.
دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176U Plus Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AV-176 دانلود درایور اسکنر Avision AV-176 اسکنر حرفه ای اسناد مدلAV-176U Plus  شرکت ای ویژن وجود نقاط ضعفی همچون هزینه های بالا، از بین رفتن اطلاعات با گذشت زمان، امنیت پایین و … در نگهداری اطلاعات به شیوه های سنتی باعث شد گرایش به شیوه های نگهداری اطلاعات به صورت دیجیتال افزایش پیدا کند. یکی از شیوه های ذخیره اطلاعات به صورت دیجیتال استفاده ازاسکنرها می باشد. اسکنر اطلاعات موجود در عکس گرفته شده از اسناد را به داده های دیجیتال تبدیل می کند و این داده های دودویی را به رایانه منتقل می نماید. اطلاعات دریافت شده توسط رایانه در مانیتور به نمایش درآمده و امکان ویرایش فایل را نیز فراهم می گردد. شرکت های زیادی در زمینه طراحی و تولید اسکنرها فعالیت می کنند. از شرکت های مطرح دراین زمینه میتوان به شرکت ای ویژن اشاره نمود. شرکت ای ویژن در سال ۱۹۹۱ درتایوان تاسیس شد. اسکنر AV-176+ یکی از محصولات حرفه ای شرکت ای ویژن می باشد.اسکنر AV-176+ شرکت ای ویژن  دارای ابعاد ۲۸۲*۱۵۲*۱۶۵  میلی متر و وزن ۲٫۳ کیلوگرم می باشد.سایز اسکن اسناد این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن رنگی این دستگاه ۲۰ برگ در دقیقه و سرعت اسکن رنگی ۳۰ برگ در دقیقه می رسد. به طور کلی تا ۳۰۰۰ برگ در روز برای اسکن ایندستگه پیشنهاد می شود. اسکن...
دانلود درایور اسکنر Avision AV-176U Plus Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AV620C2 Plus Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AV620 دانلود درایور اسکنر Avision AV620 در دنیای کار و تجارت امروز نگهداری حجم عظیمی از اطلاعات بر روی کاغذ علاوه بر اشغال فضای زیاد و هزینه های اضافی بسیار کار دشواری است چرا که  احتمال از بین رفتن ان اطلاعات بسیار زیاد است ونیاز است تا اطلاعات ما در جایی امن تر قرار گیرد تا در زمانی که به آنها احتیاج بود به آسانی در دسترس قرار گیرند . در دنیای امروز اسکنرها نقش به سزایی در ثبت اسناد برای کاربران  ایفا میکند همانطور که میدانید اسکنرها داده های ما را به داده های دیجیتالی تبدیل میکند وپس از تبدیل شدن آنها امکان ویرایش داده ها  را برای ما فراهم میکند. می‌توان اسکنر Avision AV 620c2 را  به عنوان اسکنری قوی و با کیفیت در نظر گرفت که قابلیت‌های بسیار مناسبی را دارا می باشد و در مصارف خانگی و مخصوصا اداری بسیار پر کاربرد است .
دانلود درایور اسکنر Avision AV620C2 Plus Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AD250F Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AD250 دانلود درایور اسکنر Avision AD250 در دنیای کار و تجارت امروز نگهداری حجم عظیمی از اطلاعات بر روی کاغذ علاوه بر اشغال فضای زیاد و هزینه های اضافی بسیار کار دشواری است چرا که  احتمال از بین رفتن ان اطلاعات بسیار زیاد است ونیاز است تا اطلاعات ما در جایی امن تر قرار گیرد تا در زمانی که به آنها احتیاج بود به آسانی در دسترس قرار گیرند و یا شاید بخواهید آن اطلاعات را برای دوستان خود ارسال کنید . در این مواقع  ما از پویشگرها یا همان اسکنرها استفاده میکنیم که بتوانیم اطلاعات خود را اسکن نماییم همانطور که میدانید اسکنرها داده ها و اطلاعات  ما را به داده های دیجیتالی تبدیل میکند و روی صفحه مانیتور به نمایش میگذارد وپس از تبدیل کردن داده ها میتوان آنها را ویرایش و  سپس ذخیره نمود. اسکنر حرفه ای AD250F ساخت شرکت Avision اسکنری با تکنولوژی جدید می باشد که برای استفاده در محیط های اداری با بار کاری بسیار سنگین مناسب است و دارای سرعت بالایی در اسکن اسناد می باشد.
دانلود درایور اسکنر Avision AD250F Scanner