دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak) معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak) امروزه نگهداری اسناد به شیوه های سنی به دلایل مختلف تقریبا نسوخ شده است و از شیوههای دیجیتالی برای نگهداری اسناد استفاده می شود. برای نگهداری دیجیتالی اسناد  دستگاههای الکترونیکی بسیاری وجود دارد که از پرکاربردترین و مهمترین این دستگاه ها می توان به اسکنرها اشاره کرد. شرکت های زیادی در زمینه تولید اسکنرها فعالیت می کنند که از مهم ترین آنها می توان به اسکنرهای شرکت کداک اشاره کرد. شرکت کداک یک شرکت چند ملیتی در ایالت متحده امریکا می باشد که در سال ۱۸۹۲ تاسیس شد. کداک یک شرکت سازنده ی تجهیزات،مواد خام وو خدمات عکاسی می باشد و اولین دوربین های عکاسی دستی توسط این شرکت مطرح شده  و خیلی سریع به مشهورترین شرکت عکاسی قرن ۲۱ تبدیل شد. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون چاپگرها، اسکنرها، دوربین های فیلمبرداری و دیجیتال و… فعالیت دارد. از مهم ترین و متنوع ترین تولیدات شرکت kodak اسکنرها می باشند که در دو سایز A4 و A3 عرضه می شوند. این اسکنرها دارای یک سیستم امن کشش اسناد هستند که به واسطه آن اسناد بدون چرخش وارد تغذیه کننده کاغذ شده و بدون چرخش خارج می شوند و این ویژگی از صدمه با کاغذ جلوگیری می کند. البته در بعضی دستگاه ها این ویژگی اختیاری است. از ویژگی های...
معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

دانلود درایور اسکنر Kodak Scan Station500 Scanner

دانلود درایور Kodak Scan Station500 Scanner   دانلود درایور Kodak Scan Station500 Scanner امروزه در عصری که عصر PaperLess می باشد و ما به سوی زندگی ماشین آلاتی می رویم ، پویشگرها جزء مواردی هستند که سبب حفظ کاغذ و به نوعی حفظ درختان می شوند ! همچنین در عصری که پیشرفت تکنولوژی به صورت ثانیه ای صورت می گیرد و تمام نیاز های علمی روزمره از طریق اینترنت صورت می گیرد ، گاهی باید اسناد را به سیستم معرفی کنیم که این امر تنها از طریق پویشگر یا اسکنر ها صورت  می گیرد .
دانلود درایور اسکنر Kodak Scan Station500 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner   دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner اسکنر های کداک سری های مختلفی دارند که یکی از انواع آن ها سری Kodak i3400 می باشد . این اسکنر به دلیل وزن مناسب و حجم اسکن فوق العاده بالا  در رده ی بهترین ها قرار دارد و با مقایسه ی اجمالی ویژگی های آن که به شرح زیر می باشد ، و یک مقایسه با سایر اسکنر ها متوجه می شویم که این اسکنر از کاربردی ترین ها می باشد و جهت استفاده در مکان هایی که نیاز به ثبت اسناد بالا دارند  بسیار مناسب است !
دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner   دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner اسکنرها ، دستگاه هایی جهت ثبت اسناد و اطلاعات می باشند و امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از انواع آنها سری کداک می باشند . اسکنرهای سری کداک بسیار کاربردی و حرفه ای می باشند و مناسب برای استفاده در ادارات می باشند و البته به دلیل حجم اسکن بالا ، که از نقاط قوت این اسکنر می باشد آنرا در صدر اسکنرها قرار داده است . یکی از اسکنر های کداک ، سری Kodak i2900 می باشد و ویژگی های حدودی این اسکنر به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Kodak i2900 Scanner

دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2620 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2620 Scanner دانلود درایور اسکنر Kodak i2620 Scanner ثبت اطلاعات امروزه با روش های نوینی صورت می گیرد که سبب استفاده ی کمتر از کاغذ می شود . یکی از این روش ها استفاده از پویشگرها یا همان اسکنرهاست ! اسکنرها انواع مختلفی در بازار دارند که یکی از آن ها اسکنر های کداک می باشد . این اسکنرها دارای بهترین تکنولوژی ها و حجم اسکن می باشند که از ویژگی های مهم این شرکت است و همین امر آنرا متمایز از سایر اسکنر ها می کند . یکی از انواع اسکنر های کداک ؛ سریKodak i2620  می باشد که دارای حجم و وزن مناسبی می باشد و دارای اسکن رنگی و سیاه سفید می باشد و ویژگی های حدودی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2620 Scanner

دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2600 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2600 Scanner دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2600 Scanner اسکنر های کداک از سری اسکنر های محبوب بازار می باشند و انواع مختلفی دارند که مناسب برای مصارف خانگی و اداری می باشند ! این اسکنرها در کورس رقابت با اسکنرهای محبوب با برند های مشهور هستند . یکی از انواع این اسکنرهای کداک ،  Kodak i2600می باشد که جزء حرفه ای ترین ها می باشد و برای ثبت اسناد سنگین و حجم بالا قابل استفاده می باشد . این اسکنر به دلیل قابلیت بالا و حجم بالای اسکن معمولاً در ادارات استفاده می شود .
دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2600 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2820 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2820 Scanner دانلود درایور اسکنر Kodak i2820 Scanner اسکنرها دستگاه هایی جهت ثبت اسناد و اطلاعات به صورت سیستمی هستند که استفاده از آن ها جهت حفظ کاغذ و همچنین در امان ماندن اطلاعات و عدم از بین رفتن آن ها استفاده می شود ! یکی از برندهای معروف اسکنرها کُداک ها هستند که این اسکنرها بزرگترین تولید کننده ی اسکنر در دنیا می باشند و تنوع بسیار زیادی در ساخت اسکنرها دارند . این اسکنرها در سایزهای A3 و A4 هستند و قابلیت اسکن به صورت رنگی و سیاه سفید را دارند .
دانلود درایور اسکنر Kodak i2820 Scanner

دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2420 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i2420 Scanner دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2420 Scanner اسکنر Kodak i2420 Scanner از سری اسکنرهای کُداک می باشد که دارای وزن مناسب و رابط کاربری بسیار آسان و کاربرد بالا می باشد . این مدل اسکنرها به دلیل اسکن روزانه حدوداً ۵۰۰۰ برگ در روز مناسب استفاده در ادارات می باشد ! در ادارات به دلیل بالا بون حجم اسناد روزانه ، بهتر است از چنین اسکنرهایی استفاده شود .
دانلود درایور اسکنر کداک Kodak i2420 Scanner