دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner اسکنر Canon DR – C240 Office یکی دیگر از اسکنرهای مدل های کانُن می باشد که قادر است تا ۳۰ برگ را در دقیقه اسکن کند و به دلیل وزن پایین آن برای مصرف خانگی بسیار مناسب است . این اسکنر دارای میزان اسکن حدوداً ۴۰۰۰ صفحه در روز است که عدد بسیار قابل توجهی در میان اسکنرهاست . این اسکنر ۹۰ صفحه در دقیقه به صورت تکی و ۴۵ صفحه به صورت رو رو را اسکن می کند . از نقطه ضعف این اسکنر هم می توان به عدم مناسب بودن برای اسکن عکس ها اشاره کرد . دیگر ویژگی این اسکنر به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner اسکنر Canon DR – C225 از سری اسکنر های کانُن می باشد که دارای تکنولوژی اسکن CMOS CIS می باشد و همچنین قابلیت اسکن تک رو و دو رو را داراست ! این اسکنر ۶۰ صفحه در دقیقه را به صورت تک رو اسکن می کند و همچنین در ادارات کارآیی بالایی نیز دارد . به دلیل وزن بالای این اسکنر ( حدوداً ۲۰۶ کیلوگرم ) استفاده ی خانگی از این اسکنر مناسب نیست و بیشتر در ادارات استفاده می شود و اسناد و اطلاعاتشان را به صورت سیستمی ذخیره می کند !
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner اسکنر Canon DR-C125 Scanner از سری اسکنرهای  Canon می باشد که مورد مصرف در مکان های خانگی و اداری می باشد . از ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت اسکن بسیار بالای آن اشاره کرد . همچنین اسکن دو روی خودکار اتوماتیک آن نیز از مزیت های آن می باشد ! به طور کلی این اسکنر کاملاً پرقدرت و دارای قابلیت های بالاست و بیشتر در ادارات استفاده می شود . مشخصات فنی و دیگر ویژگی های آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner Canon DR-C120 Scanner یک اسکنر رنگی می باشد که دارای  تکنولوژی CMOS است و قابلیت اسکن ۱۵۰۰ برگ در هر روز را دارد . از ویژگی های مهم آن می توان به قابلیت فهمیدن خودکار سایز کاغذها اشاره کرد ! همچنین این اسکنر دارای سیستم ردیابی خودکار اسناد رنگی می باشد . دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی

  دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner دانلود درایور اسکنر کانن اسکن لاید ۱۱۰ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ اسکنر کانن در دانلود کار دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner Canonscan LiDE110  یک اسکنر رنگی با حجم و اندازه مناسب و ویژگی های پیشرفته است . از بارز ترین ویژگی های این اسکنر  می توان [ Send to cloud ] نام برد ، بدین صورت که شما می توانید به راحتی  عکس و اسنادتان را  به حافظه ی ابری [ Dropbox , Evernote ] ارسال کنید .
دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی

دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-M140 Office Scanner

دانلود درایور اسکنر imageFORMULA DR-M140 دانلود درایور اسکنر imageFORMULA DR-M140   اسکنرها ، وسیله ای برای تصویر برداری از سندی کاغذی هستند که امروزه در کارهای اداری و منزل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . از انواع این اسکنرها می توان به Canon ها اشاره کرد ! کانُن ها شرکت الکترونیکی ژاپنی هستند که در تولید اسکنر و پرینتر ها و هم چنین تجهیزات عکاسی فعالیت می کند و بر اساس آخرین رتبه بندی این شرکت در ردیف ۱۵۴ از ۵۰۰ شرکت قرار دارد . شرکت کانُن توسط ( یوشیداگورو ) و ( اوچیدا سابورو ) تاسیس شد و این شرکت اولین شرکتی است که دوربین های خود را با لنز لایکا به بازار عرضه کرد . یک از انواع اسکنرهای کانُن Canon imageFORMULA DR-M140  می باشد که برای ثبت اسناد اداری و خانگی مناسب است . این اسکنرها دارای سیستم تغذیه ADF  هستند و البته برای اسکن عکس ها مناسب نیست و بهتر است از اسکنرهای تخت جهت اسکن عکس ها استفاده کرد . این پرینتر به دلیل حجم کوچک از سایر پرینترها پیشی گرفته است ، خصوصیات جزئی آن نیز به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon imageFORMULA DR-M140 Office Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 120 Scanner +پشتیبانی

  دانلود درایور اسکنر کانن مدل Canon CanoScan LiDE 120 Scanner را به همراه پشتیبانی تلفنی محصولات کانن با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ در دانلود کار تجربه کنید .   دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 120 گاهی اوقات بعضی محصولات از همه نظر تکمیل هستند و وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و از نظر ویژگی ها که بررسی می کنیم متوجه می شویم که این محصول از آن محصول هایی است که لازم است یکی از آن را در منزل یا محل کار خود داشته باشیم . اسکنر Canon CanoScan LiDE 120 از آن محصول هایی است که تمام عیار است و با بررسی ویژگی های آن خود شما هم متوجه می شوید که این اسکنر از نظر انجام وظایفش از بهترین هاست . شرکت کانُن توسط ( یوشیداگورو ) و ( اوچیدا سابورو ) تاسیس شد و این شرکت اولین شرکتی است که دوربین های خود را با لنز لایکا به بازار عرضه کرد . اسکنر Canon CanoScan LiDE 120 از سری اسکنرهای تخت می باشد که با توجه به ویژگی هایش قیمت بسیار مناسبی دارد و ویژگی های آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 120 Scanner +پشتیبانی

دانلود درایور اسکنر کانن CanoScan LiDE 220 + پشتیبانی تلفنی Canon

دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 220   دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 220 + دانلود درایور و پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ محصولات کانن را شبانه روزی در دانلود کار تجربه کنید. دانلود درایور اسکنر کانن CanoScan LiDE 220 در دنیای کار و تجارت امروز نگهداری اطلاعات و یا اسناد روی کاغذ علاوه بر کندی سرعت حجم بسیاری را اشغال می کند ، همچنین امکان از بین رفتن داده ها و اطلاعات ما چند برابر می شود. بنابراین نیاز است اطلاعات ما در جایی امن تر قرار گیرند و گاه نیاز است که داده ها ویرایش شوند که این کار به صورت دستی کمی دشوار و زمان بر است که اسکنر ها این امر را بسیار تسهیل می کنند ، چراکه بعد از اسکن کردن داده ها امکان ویرایش داده ها را برای ما فراهم می کنند. از انواع اسکنر ها می توان به کانُن ها اشاره کرد ! شرکت کانُن توسط ( یوشیداگورو ) و ( اوچیدا سابورو ) تاسیس شد و این شرکت اولین شرکتی است که دوربین های خود را با لنز لایکا به بازار عرضه کرد . Canon CanoScan LiDE 220 یکی از انواع این اسکنر هاست که از ویژگی های مختلفی برخوردار است . از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :
دانلود درایور اسکنر کانن CanoScan LiDE 220 + پشتیبانی تلفنی Canon