دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود درایور اسکنر Plustek PS – 283 Scanner

دانلود درایور اسکنر Plustek PS – 283 Scanner اسکنرها دستگاه هایی جهت رونوشت برداشتن از اسناد و عکس ها می باشند که امروزه به دلیل بالا بودن حجم اسناد ، این دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . از انواع اسکنر ها می توان به سری پلاس تک ها اشاره کرد . این اسکنرها در سال ۱۹۹۰ میلادی تاسیس شد ! یکی از مدل های این اسکنر سری PS – 283 Scanner می باشد که ویژگی ها و مشخصات آن به شرح ذیل می باشد :
دانلود درایور اسکنر Plustek PS – 283 Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision IS -1000 Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision IS -1000 Scanner اسکنرها وسیله ای مورد نیاز در زندگی امروز هر فردی می باشند . در قرنی که بسیار متفاوت با قرن گذشته است و تمام نیازهای روزمره به وسیله ی ماشین آلات انجام می شود آلودگی هوا بسیار است و وجود درختان که ماده ی اولیه ی ساخت کاغذ است  بسیار ضررویست و به همین دلیل اسکن کردن فایل ها سبب حفظ درختان و همچنین حفظ سلامتی خودمان می باشد ! از انواع اسکنرها می توان به سری Avision اشاره کرد که یکی از انواع آن  IS -1000 Scanner می باشد و ویژگی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Avision IS -1000 Scanner

دانلود درایور اسکنر

دانلود درایور اسکنر یکی از دستگاهاهای جانبی و پرکاربرد در کامپیوتر اسکنر یا پویشگر می باشد. اسکنرها به عنوان وسیله ای برای انتقال اطلاعات به کار می روند. به این صورت که  تصویر مربوط به اسناد با عبور از جلوی هد مربوط به اسکنر نسخه برداری می شوند و این تصویر به صورت داده های صفر و یک به رایانه منتقل می شوند. نحوه ی تبدیل عکس به این صورت است که نقاط تیره به عدد ۱ و نقاط روشن به عدد ۰ تبدیل می شوند، سپس این مجموعه صفر و یک ها به رایانه منتقل می شوند.
دانلود درایور اسکنر

دانلود درایور اسکنر Avision FB 2280E Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision FB 2280E Scanner دانلود درایور اسکنر Avision FB 2280E Scanner اسکنر ای ویژن ها از سری اسکنر های کم حجم و وزن می باشد و از انواع آن می توان به سری FB 2280E Scanner اشاره کرد و ویژگی و مشخصات آن حدوداً به شرح زیر می باشد :   شرکت سازنده : Avision مدل : FB 2280E Scanner کاربرد : اسکنر وزن :  ۶٫۵ کیلوگرم ابعاد : ۴۸۰x228x115  میلی متر سایز اسکن : A4
دانلود درایور اسکنر Avision FB 2280E Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision FB 6280E Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision FB 6280E Scanner   دانلود درایور اسکنر Avision FB 6280E Scanner امروزه عصر ، عصر تکنولوژیست و تمام کارهای اداری و خانگی به سمت Paper Less می رود و به همین دلیل اسکنر یک دستگاه لازم برای هر خانه و محل کاری می باشد . کلمه ی Paper Less همانطور که از معنی آن مشخص است ، به معنی کاغذ کمتر است . از انواع اسکنرها می توان به سری Avision اشاره کرد که یکی از انواع آن FB 6280E Scanner می باشد و ویژگی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Avision FB 6280E Scanner

دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision FB 1200 Scanner + پشتیبانی تلفنی

  دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision FB 1200 Scanner + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی ای ویژن محصولات نرم افزاری را در دانلود کار دنبال کنید. دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision FB 1200 Scanner اسکنر یا پویشگرها دستگاه هایی جهت وارد کردن اطلاعات به سیستم می باشند که امروزه در هر مکانی وجود دارند و باعث حفظ اطلاعات و همچنین استفاده ی کمتر از کاغذ می شود که سبب حفظ اطلاعات می باشد! از انواع اسکنرها می توان به سری ای ویژن اشاره کرد . این اسکنرها به دلیل حجم کم و وزن مناسب و همچنین قیمت مناسب جهت استفاده خانگی و اداری مورد استفاده قرار می گیرد . از انواع اسکنرهای ای ویژن که برند معتبری در بازار امروزه می باشند و از عرصه ی رقابت کمی عقب مانده اند ، می توان به سری FB 1200 Scanner Avision اشاره کرد . این اسکنر از سری اسکنرهای تخت می باشد که جهت اسکن عکس ها وحفظ آن ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد!
دانلود درایور اسکنر ای ویژن Avision FB 1200 Scanner + پشتیبانی تلفنی

دانلود درایور اسکنر Avision FB 5000 Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision FB 5000 Scanner   دانلود درایور اسکنر Avision FB 5000 Scanner ای ویژن ها انواعی از اسکنرها می باشد که محصول شرکت تایوان می باشند و در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد . این اسکنرها در بازار امروزه حدوداً موجود نمی باشند و دیگر اسکنرها جایگزین شده اند اما همچنان این اسکنر در رده ی بهترین هاست ! از انواع ای ویژن ها می توان به سری FB 5000 Scanner اشاره کرد و ویژگی و مشخصات آن حدوداً به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Avision FB 5000 Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner

دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner   اسکنرهای ای ویژن از سری اسکنرهای کم وزن و کم حجم می باشند که یکی از مدل های آن AVA5 Plus Scanner می باشد و ااز سری اسکنرهای تخت می باشد که جهت اسکن عکس ها بسیار مناسب است و مشخصات آن به شرح زیر می باشد :   شرکت سازنده : Avision مدل : AVA5 Plus Scanner کاربرد : اسکنر وزن :  ۱٫۱ کیلوگرم ابعاد : ۲۷۵x270x38  میلی متر سایز اسکن : A5
دانلود درایور اسکنر Avision AVA5 PLUS Scanner