دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر Canon imageCLASS 299dw

  • موضوع : Canon , درایور , لیزری ,
  • دانلود کار .
  • 1,617 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۰۴ مهر ۹۷

دانلود درایور پرینتر Canon imageCLASS 299dw

 

دانلود درایور پرینتر Canon imageCLASS 299dw ، پرینتر Canon imageCLASS 299dw یک دستگاه چهار کاره است که بعلاوه ی پرینت گرفتن میتوان از دستگاه اسکن و کپی و فکس آن نیز استفاده نمود. این قابلیت برای دستگاه های اداری از اهمیت بالایی برخوردار است. لازم به ذکر است این پرینتر قابلیت چاپ دو رو را برای شما فراهم میسازد. پرینتر Canon imageCLASS MF6160dw در هر دقیقه ۲۷ برگ سیاه سفید در قالب A4 چاپ میکند همچنین یکی دیگر از قابلیت های پرینتر کانن Canon   imageCLASS 299dw ظرفیت حافظه ی بالا آن است که به ۲۵۶ مگابایت میرسد و برای یک دستگاه پرینتر بسیار پسندیده است.در سایت دانلود کار میتوانید به لینک دانلود درایور پرینتر Canon imageCLASS 299dw دسترسی داشته باشید.

اما قسمت کپی این دستگاه چهارکاره ی لیزری همانند قسمت پرینت آن از سرعت و دقت بالایی برخوردار است که ۹۹ کپی متوالی با بزرگ نمایی ۲۵ تا ۴۰۰درصد را برای شما انجام خواهد داد.از دیگر ویژگی‌های حائز اهمیت در این دستگاه، ADF با ظرفیت ۵۰ برگ است که اسکن دو رو را نیز فراهم می‌کند.

این دستگاه از طریق شبکه ی وای فای (wi-fi) نیز عملیات موردنظر شما مانند چاپ ، اسکن ، فکس و کپی حتی در شبکه را برای شما محیا میسازد.قسمت فکس پرینتر Canon imageCLASS 299dw دارای حافظه‌ی ۲۵۶ مگابایتی و سرعت مودم ۳۳٫۶ کیلوبایت بر ثانیه به عبارتی هر برگ سه ثانیه به طول می انجامد و فکس دورو را نیز پشتیبانی می‌نماید.برای کنترل مستقیم ۲۲۹ دی دبلیو می‌توان از صفحه نمایش لمسی تک‌رنگ و برای ارتباط با کامپیوتر از پورت USB و athernet استفاده نمود که مورد آخر موجب حضور آن در شبکه‌های کامپیوتری نیز خواهد شد.

مشخصات کلی
ابعاد ۳۹۱*۳۷۸*۳۶۰ میلی متر
وزن ۱۳٫۱ کیلوگرم
نوع چاپ لیزری
نوع کاربری چهارکاره(پرینت،کپی،اسکن،فکس)
سایز چاپ A4

 

رمز فایل : downloadkar.ir