دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود درایور Asus USB-AC53 Dual-Band AC1200 Wireless USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-AC53 دانلود درایور Asus USB-AC53 با رواج USB 3  نوع جدیدی از USB  باعنوان یو اس بی وای فای یا بدون سیم به وجود امد . این قابلیت قادر به برقراری ارتباط  با تمام دستگاه های یو اس بی از جمله چاپگرها و اسکنرها بوده که برای استفاده از ان درایور مخصوص به  خود را نیاز داشته شما بعد از استفاده از درایور بدون اینکه به پیکر بندی خاص دیگری نیاز داشته باشید قادر به استفاده از سخت افزار بوده . این دستگاه سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات را پشتیبانی می کند . سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود
دانلود درایور Asus USB-AC53 Dual-Band AC1200 Wireless USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N53 Dual-Band Wireless-N600 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N53 دانلود درایور Asus USB-N53 USB های وایرلس با تمامی سیستم عامل ها سازگار می باشند (Windows-Linux-MAC) زمانی که یو اس بی وای فای را از طریق درگاه USB به سیستم متصل نمایید سیستم عامل در اکثر مواقع بصورت خودکار شناسایی نموده و نصب می کند. گاهی اوقات بنا به دلایلی این اتفاق رخ نمیدهد و سیستم قادر به شناسایی نمی باشد در این هنگام نیاز به درایور مخصوص این وسیله است که شما کاربران گرامی میتوانید بصورت رایگان درایور ایسوس را از سایت دانلودکار دانلود نموده و نصب نمایید. در صورت هرگونه مشکل میتوانید با شماره ی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵  تماس حاصل فرمایید.
دانلود درایور Asus USB-N53 Dual-Band Wireless-N600 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N14 Wireless-N300 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N14 دانلود درایور Asus USB-N14 کامپیوترهای موجود در بازار به خودی خود مجهز به کارتشبکه ی وایرلس نیستند شرکت ایسوس با ارائه USB وایرلس این امکان را به شما میدهد با تهیه یو اس بی ایسوس که از طریق درگاه usb متصل میگردد. سازگار با تمامی سیستم عامل ها
دانلود درایور Asus USB-N14 Wireless-N300 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N66 Dual-Band Wireless-N900 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N66 دانلود درایور Asus USB-N66 USB ایسوس قابلیت اتصال از طریق درگاه یو اس بی را دارد و همچنین سیستمی که توانایی اتصال به شبکه ی وای فای را ندارد از طریق این وسیله میتواند به شبکه ی پرسرعت وای فای متصل شود.
دانلود درایور Asus USB-N66 Dual-Band Wireless-N900 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N13 B1 Wireless-N300 USB Adapter

دانلود درایور Asus USB-N13 دانلود درایور Asus USB-N13 با رواج USB 3  نوع جدیدی از USB  باعنوان یو اس بی وای فای یا بدون سیم به وجود امد . این قابلیت قادر به برقراری ارتباط  با تمام دستگاه های یو اس بی از جمله چاپگرها و اسکنرها بوده که برای استفاده از ان درایور مخصوص به  خود را نیاز داشته شما بعد از استفاده از درایور بدون اینکه به پیکر بندی خاص دیگری نیاز داشته باشید قادر به استفاده از سخت افزار بوده . این دستگاه سرعت بالایی برای انتقال اطلاعات را پشتیبانی می کند .
دانلود درایور Asus USB-N13 B1 Wireless-N300 USB Adapter

دانلود درایور ASUS USB-AC51 Network Wi-Fi Adapter

دانلود درایور ASUS USB-AC51 دانلود درایور ASUS USB-AC51 از طریق usb  وایرلس ایسوس میتوانید به شبکه ی پر سرعت وایرلس متصل شوید . این سخت افزار با طراحی زیبا و کوچک این امکان را به سیستم شما میدهد تا دیگر نیازی به کابل شبکه (LAN) نداشته باشید. یو اس بی های ایسوس در طرح ها و رنگ های مختلفی به بازار عرضه شده است که طبق سلیقه و نیاز خود میتوانید آن را خریداری نموده و استفاده نمایید. این سخت افزار با تمامی سیستم عامل های موجود در بازار سازگاری دارد (Windows-Linux-MAC)
دانلود درایور ASUS USB-AC51 Network Wi-Fi Adapter

دانلود درایور Asus USB-N10 Nano Wireless-N150 USB Nano Adapter

دانلود درایور Asus USB-N10 دانلود درایور Asus USB-N10 شرکت ایسوس با ارائه یو اس بی های وایرلس این قابلیت را به سیستمی که فاقد کارت شبکه ی وایرلس می باشد را میدهد تا به شبکه وای فای متصل شده و از آن استفاده نمایند. در این صورت حتی اگر مودم ای دی اس ال چند متری با شما فاصله داشته باشد میتوانید بدون نیاز به کابل شبکه و تنها با استفاده از این usb کوچک و بی دردسر به اینترنت متصل شوید. سازگار با تمامی سیستم عامل های موجود (Windows – Linux – MAC)
دانلود درایور Asus USB-N10 Nano Wireless-N150 USB Nano Adapter

دانلود درایور Asus USB-AC56 Dual-Band Wireless-AC1300 USB 3.0 Wi-Fi Adapter

دانلود درایور Asus USB-AC56 دانلود درایور Asus USB-AC56 usb کوچکی برای دسترسی به اینترنت در زمان دور بودن از منزل و محل کار که از طریق تکنولوژی مخابرات ایجاد میشود; با بهره برداری از نسل سوم و چهارم ارتباط موبایل است. این دستگاه از یک جفت آداپتور کوچک و قابل حمل تشکیل شده وwusb(wireless usb)  عملکردی شبیه usb  بولوتوث و wifi دارد و گیرنده و فرستنده های رادیویی در داخلش وظیفه ارسال و دریافت داده را برعهده دارد. یو اس بی بدون سیم یا wusb با تمام وسایل استاندارد از جمله اسکنرها و چاپ گرها و… به خوبی ارتباط برقرار می کند که این از مزایای این وسیله است. از دیگر مزایای این سیستم برد زیاد دسترسی بی سیم usb است. از معایب این سیستم این است که متاسفانه با اینکه usb بی سیم است اما همیشه اینگونه نیست که به کابل نیاز نداشته باشید و برای دسترسی برق باید دستگاه استفاده کننده از این وسیله در مجاورت پریز برق باشد.
دانلود درایور Asus USB-AC56 Dual-Band Wireless-AC1300 USB 3.0 Wi-Fi Adapter