دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner اسکنر Canon DR – C240 Office یکی دیگر از اسکنرهای مدل های کانُن می باشد که قادر است تا ۳۰ برگ را در دقیقه اسکن کند و به دلیل وزن پایین آن برای مصرف خانگی بسیار مناسب است . این اسکنر دارای میزان اسکن حدوداً ۴۰۰۰ صفحه در روز است که عدد بسیار قابل توجهی در میان اسکنرهاست . این اسکنر ۹۰ صفحه در دقیقه به صورت تکی و ۴۵ صفحه به صورت رو رو را اسکن می کند . از نقطه ضعف این اسکنر هم می توان به عدم مناسب بودن برای اسکن عکس ها اشاره کرد . دیگر ویژگی این اسکنر به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C240 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner اسکنر Canon DR – C225 از سری اسکنر های کانُن می باشد که دارای تکنولوژی اسکن CMOS CIS می باشد و همچنین قابلیت اسکن تک رو و دو رو را داراست ! این اسکنر ۶۰ صفحه در دقیقه را به صورت تک رو اسکن می کند و همچنین در ادارات کارآیی بالایی نیز دارد . به دلیل وزن بالای این اسکنر ( حدوداً ۲۰۶ کیلوگرم ) استفاده ی خانگی از این اسکنر مناسب نیست و بیشتر در ادارات استفاده می شود و اسناد و اطلاعاتشان را به صورت سیستمی ذخیره می کند !
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C225 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner اسکنر Canon DR-C125 Scanner از سری اسکنرهای  Canon می باشد که مورد مصرف در مکان های خانگی و اداری می باشد . از ویژگی های این اسکنر می توان به قابلیت اسکن بسیار بالای آن اشاره کرد . همچنین اسکن دو روی خودکار اتوماتیک آن نیز از مزیت های آن می باشد ! به طور کلی این اسکنر کاملاً پرقدرت و دارای قابلیت های بالاست و بیشتر در ادارات استفاده می شود . مشخصات فنی و دیگر ویژگی های آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C125 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner Canon DR-C120 Scanner یک اسکنر رنگی می باشد که دارای  تکنولوژی CMOS است و قابلیت اسکن ۱۵۰۰ برگ در هر روز را دارد . از ویژگی های مهم آن می توان به قابلیت فهمیدن خودکار سایز کاغذها اشاره کرد ! همچنین این اسکنر دارای سیستم ردیابی خودکار اسناد رنگی می باشد . دیگر ویژگی ها و مشخصات فنی آن به شرح زیر می باشد :
دانلود درایور اسکنر Canon DR-C120 Scanner

دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی

  دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner دانلود درایور اسکنر کانن اسکن لاید ۱۱۰ + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ اسکنر کانن در دانلود کار دانلود درایور اسکنر CanoScan LiDE 110 Scanner Canonscan LiDE110  یک اسکنر رنگی با حجم و اندازه مناسب و ویژگی های پیشرفته است . از بارز ترین ویژگی های این اسکنر  می توان [ Send to cloud ] نام برد ، بدین صورت که شما می توانید به راحتی  عکس و اسنادتان را  به حافظه ی ابری [ Dropbox , Evernote ] ارسال کنید .
دانلود درایور اسکنر Canon CanoScan LiDE 110 Scanner + پشتیبانی

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4940 Photo Printer

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4940 Photo Printer Canon PIXMA IP4940 Photo Printer دانلود درایور پرینتر کانن دانلود درایور پرینتر کانن برای مک
دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4940 Photo Printer

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4600 Photo

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4600 Photo Canon PIXMA IP4600 Photo دانلود درایور پرینتر کانن دانلود درایور پرینتر کانن برای مک
دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA IP4600 Photo

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA iX7000 Photo

دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA iX7000 Photo Canon PIXMA iX7000 Photo دانلود درایور پرینتر کانن دانلود درایور پرینتر کانن برای mac
دانلود درایور پرینتر کانن Canon PIXMA iX7000 Photo