دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


نرم افزار طراحی آشپزخانه | Ashampoo Kitchen

 

نرم افزار طراحی آشپزخانه

نرم افزار طراحی آشپزخانه

 

قلب یک خانه در آشپزخانه می تپد! 

این مکان ، فضای مهمی در زندگی کردن ، در یک آپارتمان یا خانه است . هم چنین آشپزخانه بخش فعالی در خانه به شمار میرود ، در آشپزخانه مردم غذا می خورند ، صحبت می کنند ، می خندند – و همچنین غذا طبخ می کنند .

 

در هنگام ساخت و ساز یا نوسازی ، به عنوان بخش مهم خانه ، باید به آشپزخانه توجه ویژه ای شود . هرچه زودتر و دقیق تر برنامه ریزی آشپزخانه صورت بگیرد ، بهتر می شود . بدون هزینه های ساختاری و مالی عمده ، خطاهای برنامه ریزی در طراحی آشپزخانه به سختی نمی تواند دوباره تغییر کند . چرا که در آشپزخانه هر وسیله ای که در اشپزخانه جای میگیرد . جای مخصوص به خود را دارد . و نمیتوان مثلا یخچال را جای گاز قرار داد و یا بالعکس …

 

یک آشپزخانه خوب همیشه یک سرمایه گذاری بالا است . پس به همین علت چیدمان مناسب وسایل آشپزخانه مانند اجاق گاز ، سینک ، یخچال و غیره و کمد ها نیاز به برنامه ریزی مناسب دارد.


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


برنامه افزودنی جدید کاتالوگ آشپزخانه Ashampoo به شما کمک می کند تا آشپزخانه خود را بصورت جداگانه روی رایانه شخصی خود برنامه ریزی کنید . این فروشگاه مجموعه های مختلف آشپزخانه سه بعدی را در سبک های مختلف از مدرن تا ساده و زیبا به شما ارائه می دهد . انواع مختلفی از اشیاء و بافت های مختلف وجود دارد تا بتوانید به طور دقیق آشپزخانه رویایی خود را برنامه ریزی کنید.

 

آشپزخانه خود را با وسایل با کیفیت بالا به بالاترین استاندارد مجهز کنید . تعداد زیادی دستگاه الکتریکی مختلف ، برای این کار در دسترس است . علاوه بر این ، البته اتصالات برای تکمیل جزئیات پروژه شما وجود دارد .

 

فرمت کاتالوگ آشپزخانه Ashampoo ، شامل ۷ سری آشپزخانه در طرح های مختلف است . برای هر سری مجموعه کاملی از مبلمان آشپزخانه را با کابینت های پایین و بالا ، تخته های بلند ، کابینت های بلند و … دریافت می کنید.

و هم چنین این نرم افزار بیش از ۱۲۰۰ اشیاء سه بعدی در هر سری با دارا بودن طرح های مختلف ، تمام گزینه ها را برای طراحی آشپزخانه رویایی به شما ارائه میدهد .

 


همراهان عزیز سایت دانلودکار ، ادوب انیمیت ۲۰۲۰ | Adobe Animate 2020 را دانلود نمائید .


آموزش غواصی

 سامانه صدای مشاور