دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


برنامه طراحی ۳ بعدی خانه | Home Design

طراحی 3 بعدی خانه

برنامه طراحی ۳ بعدی خانه

رایانه خود را به یک استودیوی طراحی و نرم افزار برنامه ریزی شده تبدیل کنید ، نمای بیرونی و داخلی خانه رویایی خود را طراحی و تزئین کنید .با استفاده از برنامه Ashampoo Home Design حتی به عنوان فردی مبتدی با آموزشهای لازم و پیش پا افتاده خانه یا مکان مورد نظر خود را طراحی و تنظیم کنید .
طراحی خانه با استفاده از نرم افزار Ashampoo Home Design اثبات این است که در صورت داشتن وسایل مناسب ، لازم نیست معمار باشید تا خانه رویایی خود را بسازید . این برنامه با داشتن تمام ابزارهای مورد نیاز شما ، به منظور عملی کردن ایده ها و ایجاد طرح های سه بعدی واقعی از اتاق ها ، آپارتمان ها و خانه ها بهترین ویژگی ها را ارائه میدهد .
همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.
برنامه طراحی ۳ بعدی خانه | محیطهای واقع بینانه ۳D ایجاد کنید
نه تنها این که شما می توانید یک خانه را از ابتدا ایجاد کنید ، بلکه می توانید از موارد و آبجکت های قابل استفاده در کتابخانه یکپارچه برنامه هوم دیزاین نیز استفاده کنید تا یک محیط کامل سه بعدی ایجاد کنید . این به شما آزادی می دهد تا با اشیاء مختلف در فضای باز (گیاهان ، لوله های بارانی ، گاراژها ، وسایل باغ ، خیابان ها ، دودکش ها ، و…) آزمایش کنید و هر مکان را طبق سلیقه و علاقه خود بسازید .
حال برای ایجاد طبیعی تر جلوه دادن و اثر واقع بینانه امکان تنظیم موقعیت خورشید را تنظیم و تقویت نمائید . که در نهایت بر نور و سایه ها تأثیر می گذارد . علاوه بر این ، شما می توانید توپوگرافی را آزادانه اصلاح کرده و زمین را مطابق نظر و صلاحدید مناسب ، تنظیم کنید .
طراحی خانه با استفاده از نرم افزار Ashampoo Home Design به شما امکان می دهد اشکال و اشیاء را در طراحی خود وارد کنید ، درها ، پنجره ها ، سقف ها ، دیوارها و کفها را بسازید ، و از هر جزئیات مراقبت می کنید . همچنین می توانید طراحی سقف جدیدی ایجاد کنید ، موارد پله ای و عناصر سطحی جدید ایجاد کنید .
کاربران می توانند با چرخاندن نمای با ماوس ، بزرگنمایی و وارد کردن یا تغییر حالت مشاهده و چشم انداز ، آزادانه با طرح در تعامل باشند . این نرم افزار اجازه می دهد تا برچسب گذاری متن را انجام دهید و انواع ابزارهای اندازه گیری را برای مسافت ، چند ضلعی و زاویه ای فراهم کنید .

 

همراهان عزیز سایت دانلودکار ، برنامه امنیت اطلاعات | Sticky Password   را دانلود نمائید .