دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود همراه بانک سپه | bank sepah

دانلود همراه بانک سپه

 

همراه بانک سپه

پس از بانک ملی ، رتبه بعدی بانک های دولتی ایران  بانک سپه محسوب میشود .
بانک سپه با وجود ۱۸۰۰ شعبه و ۲۵۸۱ دستگاه خودپرداز ATM کاملا در اختیار دولت جمهوری اسلامی ایران میباشد .

بانک سپه با تعداد بالایی از شعبات موجود که در شهر های ایران دایر میباشد ، شعباتی بین اللملی در خارج از کشور هم تاسیس کرده است که شعبه های بانک سپه تا کنون در کشور های ایتالیا ، فرانسه ، بریتانیا و المان تاسیس شده است .

بانک سپه ، برای جهت سهولت و راحتی مردم و مشتریان خود ، همراه بانک سپه را طراحی و تنظیم نموده است تا مردم عزیز ، وقت و زمان و کارهای خود را بیهوده صرف نکنند تا با حضور در شعبات بانک سپه کار و فعالیت های بانکی خود را انجام دهند . با نصب نرم افزار بانک سپه بر روی گوشی همراه خود ، در طول شبانه روز هر زمان و هر مکان که بخواهید از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک سپه بهره مند شوید .

خدمات الکترونیک بانک سپه

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

خدمات ارزشمند همراه بانک سپه

 

خدمات قبل از ورود به همراه بانک

قبل از ورود به برنامه ، دارندگان کارت سپه میتوانند از خدمات قبل از ورود همراه بانک استفاده نمایند .

انتقال کارت به کارت

با استفاده از این خدمات که بانک سپه در اختیار ما قرر داده است به راحتی میتوان تا سق ده میلیون ریال انتقال وجه به حساب های دیگر داشت .

پرداخت آسان

دارندگان کاتر بانکی سپه ، با انجام خرید میتوانند بارکد فروشنده یا همان کد …
از طریق گزینه های خدمات همره بانک اسکن نموده و بصورت الکترونیکی اینترنتی پرداخت خو د را به اسانی انجام دهند .

کنترل امنیت همراه بانک

مشتریان و کاربران بانک سپه ، که گوشی هایشان از قابلیت تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و چهره بهره مند است به راحتی میتوانند از این قابلیت جهت امنیت همراه بانک سپه استفاده نمایند .

آپدیت اتوماتیک برنامه همراه بانک سپه

پس از دانلود و نصب همراه بانک سپه ، هر زمان که نسخه جدید همراه بانک سپه انتشار پیدا کند به راحتی با تایید شما برنامه همراه بانک به نسخه بالا تر ارتقا پیدا میکند .

اسکن شماره کارت

در انجام کارهای بانکی ، زمانی که نیاز به درج شماره کارت دارید از طریق برنامه ، توسط دوربین گوشی میتوانید شماره کارت را اسکن نمائید .

پیام رسانی

با راه اندازی سامانه پیام رسانی بانک سپه ، امکان ارسال پیامک ازسوی بانک سپه به کاربران و مشتریان جهت اطلاع رسانی ازوضعیت حساب خود ایجاد شده است

انتقال اسان

با توجه به خدمات بانک سپه ، که جهت راحتی کاربران و مشتریان ایجاد شده است ، برای انتقال وجه به راحتی با توجه به مبلغ و فرد مقابل بارکدی برای شما ساخته میشود که توسط بارکد میتوان انتقال پول را به اسانی انجام داد .
هم چنین بالعکس ، برای دریافت وجه از دیگران ، بارکدی بسازید ، که دارای شماره کارت مبدا و مبلغ مورد نظر باشد . به فرد مقابل ارسال کنید تا وی با اسکن کردن کد QR برای شما وجه نقد ارسال کند .

همراهان عزیز سایت دانلود کار ، به راحتی میتوانید همراه بانک انصار را دانلود نمائید .

 

 

 

دانلود همراه بانک سپه | bank sepah

  دانلود نسخه اندروید

  دانلود نسخه ای او اس

رمز فایل : downloadkar.ir