دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود همراه بانک سپه | bank sepah

دانلود همراه بانک سپه

 

همراه بانک سپه

پس از بانک ملی ، رتبه بعدی بانک های دولتی ایران  بانک سپه محسوب میشود .
بانک سپه با وجود ۱۸۰۰ شعبه و ۲۵۸۱ دستگاه خودپرداز ATM کاملا در اختیار دولت جمهوری اسلامی ایران میباشد .

بانک سپه با تعداد بالایی از شعبات موجود که در شهر های ایران دایر میباشد ، شعباتی بین اللملی در خارج از کشور هم تاسیس کرده است که شعبه های بانک سپه تا کنون در کشور های ایتالیا ، فرانسه ، بریتانیا و المان تاسیس شده است .

بانک سپه ، برای جهت سهولت و راحتی مردم و مشتریان خود ، همراه بانک سپه را طراحی و تنظیم نموده است تا مردم عزیز ، وقت و زمان و کارهای خود را بیهوده صرف نکنند تا با حضور در شعبات بانک سپه کار و فعالیت های بانکی خود را انجام دهند . با نصب نرم افزار بانک سپه بر روی گوشی همراه خود ، در طول شبانه روز هر زمان و هر مکان که بخواهید از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک سپه بهره مند شوید .

خدمات الکترونیک بانک سپه

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

خدمات ارزشمند همراه بانک سپه

 

خدمات قبل از ورود به همراه بانک

قبل از ورود به برنامه ، دارندگان کارت سپه میتوانند از خدمات قبل از ورود همراه بانک استفاده نمایند .

انتقال کارت به کارت

با استفاده از این خدمات که بانک سپه در اختیار ما قرر داده است به راحتی میتوان تا سق ده میلیون ریال انتقال وجه به حساب های دیگر داشت .

پرداخت آسان

دارندگان کاتر بانکی سپه ، با انجام خرید میتوانند بارکد فروشنده یا همان کد …
از طریق گزینه های خدمات همره بانک اسکن نموده و بصورت الکترونیکی اینترنتی پرداخت خو د را به اسانی انجام دهند .

کنترل امنیت همراه بانک

مشتریان و کاربران بانک سپه ، که گوشی هایشان از قابلیت تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و چهره بهره مند است به راحتی میتوانند از این قابلیت جهت امنیت همراه بانک سپه استفاده نمایند .

آپدیت اتوماتیک برنامه همراه بانک سپه

پس از دانلود و نصب همراه بانک سپه ، هر زمان که نسخه جدید همراه بانک سپه انتشار پیدا کند به راحتی با تایید شما برنامه همراه بانک به نسخه بالا تر ارتقا پیدا میکند .

اسکن شماره کارت

در انجام کارهای بانکی ، زمانی که نیاز به درج شماره کارت دارید از طریق برنامه ، توسط دوربین گوشی میتوانید شماره کارت را اسکن نمائید .

پیام رسانی

با راه اندازی سامانه پیام رسانی بانک سپه ، امکان ارسال پیامک ازسوی بانک سپه به کاربران و مشتریان جهت اطلاع رسانی ازوضعیت حساب خود ایجاد شده است

انتقال اسان

با توجه به خدمات بانک سپه ، که جهت راحتی کاربران و مشتریان ایجاد شده است ، برای انتقال وجه به راحتی با توجه به مبلغ و فرد مقابل بارکدی برای شما ساخته میشود که توسط بارکد میتوان انتقال پول را به اسانی انجام داد .
هم چنین بالعکس ، برای دریافت وجه از دیگران ، بارکدی بسازید ، که دارای شماره کارت مبدا و مبلغ مورد نظر باشد . به فرد مقابل ارسال کنید تا وی با اسکن کردن کد QR برای شما وجه نقد ارسال کند .

همراهان عزیز سایت دانلود کار ، به راحتی میتوانید همراه بانک انصار را دانلود نمائید .

 

 

 

دانلود همراه بانک سپه | bank sepah

  دانلود نسخه اندروید

  دانلود نسخه ای او اس

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات