دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دیکشنری برای اندروید

دانلود دیکشنری اندروید

دانلود دیکشنری اندروید

 

 

فرهنگ لغت برای اندروید

همانگونه که می دانید دانش زبان انگلیسی امروزه برای هر فردی امر ضروری است زیرا زبان انگلیسی به دلیل آسان بودن از سایر زبان ها به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است . همچنین با پیشرفت تکنولوژی یادگیری زبان انگلیسی بسیار آسان شده است ، زیرا برنامه های دیشکنری برای گوشی های هوشمند بسیار است و شما میتوانید با نصب دیکشنری برای اندروید به آسانی لغاتی که معنی اش را نمی دانید به راحتی ترجمه کنید .

 

دیکشنری گوشی

 

دیکشنری های مختلفی برای گوشی های اندرویدی موجود است که باعث می شود شما همیشه به یک لغت نامه ی سیّار دسترسی داشته باشید معمولا برنامه های دیکشنری برای اندروید  از حجم کمی برخوردارند و اکثرا دیکشنری های انگلیسی به فارسی و بالعکس به دست برنامه نویسان ایرانی ساخته شده است که بسیار محبوب شده اند . از برنامه فرهنگ لغت برای اندروید میتوان به فست دیکشنری Fast Dictionary ، و یا دیکشنری سپنتا Sepanta Dictionary و ….. اشاره نمود .

دانلود دیکشنری اندروید

برای دانلود دیکشنری اندروید می توانید در دانلود کار بر اساس اندرویدتان تهیه کنید . معمولا برای نصب برنامه های دیکشنری اندرویدتان باید ۴ به بالا باشد . شما میتوانید برای دانلود دیکشنری کاربردی انگلیسی به فارسی بر روی کلمه

ی دانلود دیشکنری سپنتا کلیک کرده سپس آن را دانلود و نصب نمایید .