دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش حذف اپل آیدی delete apple id + پشتیبانی تلفنی

 • موضوع : ios , آموزش , ترفند , مک ,
 • دانلود کار .
 • 915 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۲۷ مرداد ۹۷

آموزش حذف اپل آیدی + پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته حذف اپل آیدی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ را در دانلود کار دنبال کنید.

Delete Apple ID

برخی کاربران وقتی یک اپل آیدی جدید خریداری می کنن یا گوشی جدید خریداری می کنن که حاوی اپل آیدی می باشد، نگرانی بابت دسترسی افراد دیگر به حریم شخصی خود دارند، مانند تصاویر، فیلم ها، مخاطبین و … که در اپل آیدی خود نگهداری می کنند. برای اطمینان خاطر از اپل آیدی، چند روش وجود دارد مانند ساخت اپل آیدی جدید، تغییرات تنظیمات اپل آیدی (شخصی سازی) و حذف اپل آیدی.

برای آموزش ساخت اپل آیدی بصورت تصویری اینجا کلیک کنید

شخصی سازی اپل آیدی


ابتدا باید وارد سایت appleid.apple شوید و پس از واردن شدن به اپل آیدی خود تصویر زیر برایتان می آید، همانطور که مشاهده می کنید با شماره گذاری قسمت های مهم را، برایتان مشخص کرده ایم و به ترتیب هر شماره را به شما خواهیم گفت.

Delete Apple ID

 

 1. اپل آیدی : این قسمت شناسه اپل شما یا همان اپل آیدی می باشد که می توانید آن را تغییر دهید، این تغییر هیچ گونه هزینه ای برای شما نخواهد داشت، کافی است یک ایمیل فعال داشته باشید! پس از وارد کردن ایمیل، به ایمیل شما یک پیام از طرف اپل ارسال خواهد شد و شما باید کدی که درون محتوای پیام ارسالی می باشد را داخل سایت و قسمت خواسته شده وارد کنید، آدرس ایمیل شما به عنوان اپل آیدی شما ثبت خواهد شد.
 2. تایخ تولد : در این قسمت شما تاریخ تولد خود را بصورت میلادی وارد کنید، دقت کنید که بصورت صحیح وارد کرده باشید.
 3. تغییر پسورد : در این قسمت شما باید پسورد اپل آیدی خود را تغییر دهید، این نکته را در نظر بگیرید بهتر است، از ترکیب حروف کوچک و بزرگ، اعداد و کاراکتر های مجاز استفاده کنید تا غیرقابل دسترسی باشد.
 4. ایمیل نجات : در این قسمت شما یک ایمیل نجات اضافه کنید، در صورتی که پسورد اپل آیدی خود را فراموش کردید، می توانید از طریق ایمیل نجات آن را بیابید و تغییر دهید.
 5. تغییر سوالات امنیتی: در این قسمت شما باید به سه سوال که اپل برای شما فراهم می آورد پاسخ دهید و پاسخ ها باید منحصر به فرد باشند تا کسی نتواند دریابد.
 6. دستگاه های متصل به اپل آیدی شما: حتما حتما اگر دستگاهی جز دستگاه خودتان به اپل آیدی شما وصل بود از این قسمت آن را قطع کنید تا دسترسی به اپل آیدی را جز خودتان، کسی نداشته باشد.

با انجام قسمت های گفته شده، اپل آیدی خریداری شده، به یک اپل آیدی شخصی تبدیل می شود.

اگه دوست دارید اپل آیدی شخصی به وسیله خودتان ساخته شود، بر روی ساخت اپل آیدی کلیک کنید.

خارج شدن از اپل آیدی بر روی گوشی


اگر داخل گوشی خود از اپل آیدی استفاده می کنید و قصد خارج شدن از آن را دارید، مراحل زیر را انجام دهید.

 1. وارد تنظیمات گوشی شوید.
 2. وقتی وارد تنظیمات گوشی می شوید، ابتدای صفحه بنر اپل آیدی خود را مشاهده می کنید، بر روی این بنر کلیک کنید تا تنظیمات اپل آیدی شما باز شود.
 3. بعد از باز شدن تنظیمات اپل آیدی در انتهای این تنظیمات، گزینه ای به نام Sign Out مشاهده می کنید، با کلیک بر روی این گزینه می توانید اپل آیدی خود را از روی گوشی حذف کنید.
 4. در مرحله بعد از شما پسورد اپل آیدی را می خواهد که با زدن پسورد اپل آیدی از گوشی شما حذف خواهد شد.

 

لینک های جذاب

معرفی بهترین برنامه های اپل استور

معرفی چهار اپلیکیشن معروف و محبوب ویرایش عکس

دانلود نرم افزار مدیریت دستگاه های اپل آیتونز

دانلود موزیک پلیر اندروید و ای او اس