دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


حذف اکانت تلگرام ، آموزش پاک و دیلیت اکانت تلگرام + پشتیبانی تلفنی !!

حذف اکانت تلگرام Telegram Messenger و آموزش پاک کردن و دیلیت اکانت تلگرام در کامپیوتر و گوشی موبایل را با آموزش حذف اکانت اینستاگرام و دانلود پیام رسان های داخلی و نرم افزار های دیگر ، همه را در دانلود کار ببینید و مشکلات حذف اکانت تلگرام و اینستاگرام را از پشتیبانی تلفنی و شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!


همانطور که می دانید پیام رسان تلگرام به دلیل داشتن سرعت و امنیت بالا در بین کاربران ایرانی محبوب شده است ، و در ایران رتبه اول را بین دیگر پیام رسان ها داراست . ما در این آموزش طریقه حذف اکانت تلگرام را بصورت تصویری خواهیم گفت .
پیشنهاد میکنیم آموزش حذف اکانت اینستاگرام را نیز مطالعه کنید .

همینطور آموزش تصویری نصب و کار با تلگرام دسکتاپ و تلگرام وب را در دانلود کار مطالعه کنید !

 

حذف و دیلیت اکانت تلگرام از طریق کامپیوتر


  • برای حذف و دیلیت اکانت تلگرام باید وارد سایت تلگرام به آدرس https://my.telegram.org/auth?to=deactivate شوید ، و شماره موبایلی که اکانت تلگرام را با آن ساخته اید به همراه کد کشور مانند (+۹۸) در کادر Your Phone Number وارد کنید و گزینه Next را انتخاب کنید .
  • بعد از انتخاب گزینه Done کادر دیگری باز می شود که باید گزینه Yes, delete my account را انتخاب کنید تا اکانت شما برای همیشه پاک شود .

حذف و دیلیت اکانت تلگرام

  • بعد از اینکه شماره موبایل خود را وارد کردید در صفحه بعد کدی به اکانت تلگرام شما ارسال می شود که باید مانند تصویر زیر در قسمت Confirmation code وارد کرده و گزینه Sign in را انتخاب کنید .

گرفتن کد تایید حذف و دیلیت اکانت تلگرام

  • همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید صفحه باز شده که کادری با عنوان ?Why Are You Leaving دارد که در واقع تلگرام می خواهد دلیل خروج یا دیلیت اکانت شما را متوجه شود ، در این قسمت می توانید هر چیزی وارد کرده و گزینه Done را انتخاب کنید

درج دلیل حذف و دیلیت اکانت تلگرام

  • بعد از انتخاب گزینه Done کادر دیگری باز می شود که باید گزینه Yes, delete my account را انتخاب کنید تا اکانت شما برای همیشه پاک شود .

delete my account telegram

 

حذف و دیلیت اکانت تلگرام از طریق گوشی اندروید


  • جذف و دیلیت اکانت تلگرام از طریق اپلیکیشن این پیام رسان امکان پذیر نیست و باید وارد سایت تلگرام و بخش دیلیت اکانت شوید
  • https://my.telegram.org/auth?to=deactivate این آدرس را در مرورگر خود باز کرده و در کادر  Your Phone Number شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینه Next را انتخاب کنید تا به مرحله بعد بروید .

 

حذف و دیلیت اکانت تلگرام از طریق گوشی اندروید

  • در این مرحله کد تایید شماره به اکانت تلگرام  شما ارسال می شود که باید در مرورگر و قسمت Confirmation code وارد کرده و گزینه Sign in را انتخاب کنید .

گرفتن کد تایید حذف و دیلیت اکانت تلگرام از طریق گوشی اندروید

  • بعد از وارد شدن صفحه ی جدیدی باز می شود که باید دلیل دیلیت اکانت تلگرام خود را در کادر Why Are You Leaving? برای شرکت تلگرام توضیح دهید ، البته می توانید هر چیزی را به عنوان دلیل بنویسید و می توان گفت مهم نیست !
  • حال باید روی گزینه Done کلیک کرده و در نهایت گزینه Yes, delete my account که در یک کادر قرمز رنگ می باشد را انتخاب کنید  تا مراحل حذف اکانت تلگرام به پایان برسد .

delete my account telegram in android phone

نکته : توجه داشته باشید که با حذف اکانت تلگرام اطلاعات شما به هیچ عنوان قابل بازیابی نخواهد بود . در ضمن اگر اکانت شما ریپورت است و برای حل این مشکل سراغ دیلیت اکانت آمده اید بهتر است بیخیال شوید زیرا حذف اکانت راه حل رفع ریپورت نیست
توجه : حذف اکانت موبوگرام و دیگر نسخه ها تنها از طربق همین صفحه امکان پذیر است ، و بهتر است که خودتان با استفاده از این آموزش به حذف اکانت بپردازید و از نرم افزار های جانبی برای دیلیت اکانت استفاده نکنید !
توصیه می کنیم دیلیت اکانت را در یک بازه زمانی خاص تکرار نکنید زیرا ممکن است دیگر نتوانید با شماره مورد نظر اکانت بسازید یا حداقل تا چند روز یا هفته قادر به ساخت اکانت نخواهید بود .
برای حذف اکانت اینستاگرام خود از صفحه حذف اکانت اینستاگرام در دانلود کار استفاده کنید!

تلگرام اندروید را از سایت دانلود کار در صفحه دانلود نرم افزار تلگرام مخصوص موبایل  و همچنین تلگرام دسکتاپ را از صفحه دانلود نرم افزار تلگرام نسخه ی دسکتاپ  می توانید دانلود کنید!