دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


حذف اکانت اینستاگرام دائم و موقت دیلیت اکانت اینستاگرام + پشتیبانی تلفنی

آموزش حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام Instagram  دائم و حذف اکانت اینستاگرام به صورت موقت را در کنار آموزش حذف اکانت اینستاگرام در کامپیوتر و موبایل را به همراه دیلیت اکانت تلگرام همه را در دانلود کار ببینید و مشکلات حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام را از پشتیبانی تلفنی و شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!


با آموزش حذف اکانت اینستاگرام همراه شما کاربران گرامی هستیم تا بدون دغدغه دیلیت اکانت اینستاگرام را انجام دهید .
قبل از خواندن اموزش باید بدانید که میخواهید اکانت خود را کاملا حذف کنید یا برای مدتی غیر فعال کنید !  ما تفاوت این دو گزینه را خواهیم گفت و اموزش کامل و تصویری حذف اکانت اینستاگرام ، غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام را در ادامه خواهیم داد .

با حذف اکانت اینستاگرام دیگر شما قادر به بازیابی اکانت و اطلاعات اکانت ( عکس ، فیلم ، پست ها ، و… ) نیستید اما در صورتی که اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کنید اطلاعات اکانت شما برای مدتی از اینستاگرام محو می شود و این به معنی حذف کلی اکانت نیست !

پیشنهاد می کنیم آموزش حذف و دیلیت اکانت تلگرام را نیز مطالعه کنید .

حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر


برای اینکار یکی از مرورگر های خود را باز کنید (بهتر است از فایر فاکس یا کروم استفاده کنید) و وارد ادرس اینترنتی زیر شوید !

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent

در این مرحله باید اطلاعات اکانت ، یوزرنیم (Username) و پسورد (Password) را وارد کنید و گزینه Log in را انتخاب کنید .

حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام

حالا شما وارد قسمت مدیریت اکانت خود شده اید طبق عکس پایین و کادری که مشخص شده است ! باید یک دلیل برای دیلیت اکانت اینستاگرام داشته باشید و از بین گزینه ها انتخاب کنید ! ( توجه داشته باشید که انتخاب هر کدام از گزینه ها مهم نبوده و می توانید همان دلیلی که در عکس انتخاب شده شما هم انتخاب کنید! ) .

انتخاب دلیل حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام

همانطور که در عکس می بینید بعد از انتخاب یک دلیل برای حذف اکانت اینستاگرام یک کادری باز شده که با رنگ قرمز مشخص شده است ، باید پسورد اکانت اینستاگرام رو دوباره وارد کنید ! در نهایت با انتخاب گزینه permanently delete my account که در یک کادر قرمز رنگ می باشد ، مراحل حذف اکانت اینستاگرام شما به پایان می رسد . و یک پیام با متن زیر دریافت می کنید که مشخص می کند اکانت شما با موفقیت حذف شده است .

your account has been removed. we ‘re sorry to see you go

permanently delete my account instagram

حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی اندروید


برای حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق گوشی باید وارد آدرس زیر شوید

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=/accounts/remove/request/permanent/

و در قسمت یوزرنیم (Username) و پسورد (Password) اطلاعات اکانت خود را طبق عکس زیر وارد کنید ، بعد از آن گزینه Log in  را انتخاب کنید تا به صفحه مدیریت اکانت اینستاگرام خود وارد شوید .

حذف و دیلیت اکانت اینستاگرام در گوشی اندروید

در صفحه بعد باید در قسمت ?Why are you deleting your account از بین گزینه ها یک گزینه را به عنوان دلیل حذف اکانت اینستاگرام خود انتخاب کنید . توجه داشته باشید که انتخاب هر کدام از گزینه ها مهم نبوده و می توانید همان دلیلی که در عکس انتخاب شده شما هم انتخاب کنید !

بعد از آنکه دلیل خود را برای دیلیت اکانت انتخاب کردید کادر دیگری با عنوان To continue, please re-enter your password باز می شود که باید پسورد اکانت را دوباره وارد کنید ! و در نهایت گزینه  permanently delete my accountرا باید انتخاب کنید تا مراحل حذف اکانت اینستاگرام به پایان برسد .

permanently delete my account instagram in android phone

نکته : بعد از حذف اکانت اینستاگرام هیچ فرد دیگری قادر به انتخاب یوزر کاربری پاک شده نیست حتی خودتان ! و همینطور تمام اطلاعات اکانت اینستاگرام دیگر قابل بازیابی نخواهد بود .

 

آموزش غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام بصورت موقت


همانطور که در بالا گفته شد با غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام ، اکانت شما بصورت موقت از اینستاگرام محو می شود و زمانی که دوباره وارد اکانت می شوید و یوزر نیم و پسورد را در سایت یا برنامه اینستاگرام وارد میکنید اکانت شما به حالت اولیه برمی گردد .

توجه داشته باشید که تنها هفته ای یکبار می توانید اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال و فعال کنید ! و در صورت استفاده مکرر این زمان به چند هفته نیز افزایش پیدا می کند البته استثنا نیز وجود دارد .

زمانی که اکانت شما غیرفعال است هیچ کسی نمی تواند پروفایل و پست های شما را مشاهده کند .

 

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام با کامپیوتر


برای غیرفعال کردن اکانت از طریق کامپیوتر باید وارد سایت اینستاگرام به نشانی www.instagram.com شده و از طریق صفحه Log in با وارد کردن یوزر نیم و پسورد اکانت وارد اکانت شوید .

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام

بعد از باز شده صفحه اصلی اکانت باید گزینه Edit Profile را که در عکس مشخص گردیده انتخاب کنید تا تنظیمات پروفایل باز شود

تنظیمات اکانت اینستاگرام

در صفحه تنظیمات باید گزینه Temporarily Disable my account را مانند عکس انتخاب کنید .

Temporarily Disable my account instagram

بعد از انتخاب این گزینه صفحه ای مانند عکس زیر باز می شود که در قسمت ?Why are you disabling your account باید یک گزینه را به عنوان دلیل غیرفعال کردن اینستاگرام انتخاب کنید ! می توانید مانند عکس عمل کنید ! همچنین در کادر To continue, please re-enter your password باید پسورد اکانت را وارد کنید ، سپس گزینه  Temporarily Disable Account را انتخاب کنید تا اکانت شما غیر فعال شود .

انتخاب دلیل غیرفعال کردن اینستاگرام

 

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام با گوشی


برای اینکه بتوانید اکانت اینستاگرام خود را از طریق گوشی غیرفعال کنید باید ابتدا وارد سایت اینستاگرام شوید . به این ترتیب که یکی از مرورگر های خود را باز کنید و آدرس www.instagram.com را در کادر URL وارد کنید . پس از باز شدن صفحه باید در قسمت یوزر نیم (Username) و پسورد (Password) اطلاعات اکانت خود را وارد کرده و گزینه Log in را انتخاب کنید .

غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام با گوشی

بعد از آنکه پروفایلتان باز شد باید مانند تصویر گزینه Edit Profile را انتخاب کنید .

تنظیمات پروفایل اینستاگرام در گوشی اندروید

به اخر صفحه رفته و گزینه Temporarily Disable my account (1) را انتخاب کنید ! بعد از آن صفحه جدید باز می شود که توضیحاتی را ارائه داده و در نهایت از شما دلیل غیرفعال کردن اکانت و پسورد اکانت مورد نظر را برای تایید نهایی غیرفعال کردن اکانت اینستاگرام را می خواهد و همانطور که در عکس مشاهده می کنید کادر های مشخص شده را باید تکمیل کنید و در نهایت گزینه Temporarily disable Account را انتخاب کنید .

deactive instagram in android phone

 

بازیابی رمز جیمیل


همانطور که می دانید برای بازیابی رمز اینستاگرام نیاز به ایمیل پشتیبان اکانت اینستاگرام خود دارید ! اما بعضی مواقع پیش می آید که رمز جیمیل را هم فراموش کردین و برای بازیابی رمز جیمیل نیز به مشکل خورده اید .

بهترین و راحت ترین راه ممکن برای بازیابی رمز استفاده از شماره همراهی است که موقع ثبت نام حساب گوگل خود وارد کرده اید. مراحل کار به این شکل است

  • وارد سایت Gmail.com شوید گزینه Sign in را بزنید
  • در این صفحه گزینه Forgot Password ( گذرواژه تان را فراموش کرده اید؟ ) را انتخاب کنید
  • اینجا هر چیزی که از پسورد قبلی به خاطر دارین وارد کنین
  • در این صفحه باید انتخاب کنید که کد تایید گوگل به چه روشی برای شما ارسال شود. گزینه Text کد را برای شما پیامک می کند و گزینه Call یک تماس صوتی برقرار می کند.
  • در این صفحه رمز جدیدی را وارد نمایید
  • رمز جیمیل شما با موفقیت بازیابی می شود

در صورتی که با استفاده از این آموزش موفق به بازیابی رمز جیمیل خود نشدید. مطلب آموزش بازیابی رمز جیمیل با ۴ روش را در دانلود کار مطالعه کنید! همچنین می توانید برای حل مشکل فراموشی رمز جیمیل خود با همکاران ما در همراه رایانه با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

توصیه می کنیم مطلب حذف اکانت تلگرام را درسایت ما مطالعه کنید

لینک های جذاب


دانلود اینستاگرام گریدز (Grids) مخصوص کامپیوتر

دانلود اینستاگرام مخصوص موبایل