دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

ارتباط با ما

تماس با مدیریت سایت دانلود کار / ارتباط با ما

ارتباط با ما سایت دانلود کار به صورت بیست و چهار ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما در زمینه دانلود برنامه و نصب و اجرای برنامه های دانلود شده می باشد . شما می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به صورت شبانه روزی مشکلات دانلود خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید  . در صورت مواجه با هر مشکل و یا سوال برای ارتباط با مدیران سایت دانلود کار شما میتوانید از دو روش زیر استفاده نمایید :

  • ارسال از طریق فرم تماس با ما
  • ارسال ایمیل به آدرس : downloadkarhelp@gmail.com
  • تماس با شماره ۰۲۱۳۶۲۹۶۷۴۵

همچنین شماره تلفن هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ توسط متخصصان کامپیوتر و رایانه و موبایل به صورت شبانه روزی به صورت تلفنی به شما در حل مشکلات رایانه کمک می کنند .شماره تلفن پاسخگویی به سولاات و مشکلات کامپیوتری را بدون کد و از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید . و مشکلات خود را از طریق تلفن یا فرم ارتباط با ما با ما در میان بگذارید .

در صورت تمایل به تماس از طریق تلفن همراه و موبایل می توانید با مراجعه به سایت مرکز مشاوره تلفنی شبانه روزی همراه رایانه مراجعه کرده و اطلاعات مرتبط با سامانه شارژی و تماس از طریق موبایل همراه رایانه را مطالعه نمایید . و با استفاده از سیستم مشاوره از طریق موبایل علاوه بر امکان تماس از طریق تلفن ثابت و موبایل هزینه تماس شما ۵۰ درصد ارزان تر تمام می شود .

همچنین با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات و گزارش اشکالات سایت از طریق ایمیل بالا ما را در ارتقاء کیفیت خدمات سایت دانلود کار یاری نمایید.

دانلود برنامه

تبلیغات اینترنتی

سایت دانلود کار مرجع دانلود برنامه های اندروید و دانلود برنامه های کامپیوتر می باشد . دانلود کار همواره آخرین ورژن از برنامه های مورد نظر شما را به همراه فایل کرک و فعال ساز آن را برای داتنلود بر روی سایت دانلود کار قرار می دهد

تبلیغات اینترنتی در سایت دانلود کار

سایت دانلود کار میزبان تبلیغات شما می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر از تبلیغات به صفحه تبلیغات دانلودکار مراجعه نمایید .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

تبلیغات
تبلیغات