دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.

ارتباط با ما

تماس با مدیریت سایت دانلود کار / ارتباط با ما

ارتباط با ما سایت دانلود کار به صورت بیست و چهار ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی و رفع مشکلات شما در زمینه دانلود برنامه و نصب و اجرای برنامه های دانلود شده می باشد . شما می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به صورت شبانه روزی مشکلات دانلود خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید  . در صورت مواجه با هر مشکل و یا سوال برای ارتباط با مدیران سایت دانلود کار شما میتوانید از دو روش زیر استفاده نمایید :

  • ارسال از طریق فرم تماس با ما
  • ارسال ایمیل به آدرس : downloadkarhelp@gmail.com
  • تماس با شماره ۰۲۱۳۶۲۹۶۷۴۵

همچنین شماره تلفن هوشمند کشوری ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ توسط متخصصان کامپیوتر و رایانه و موبایل به صورت شبانه روزی به صورت تلفنی به شما در حل مشکلات رایانه کمک می کنند .شماره تلفن پاسخگویی به سولاات و مشکلات کامپیوتری را بدون کد و از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید . و مشکلات خود را از طریق تلفن یا فرم ارتباط با ما با ما در میان بگذارید .

در صورت تمایل به تماس از طریق تلفن همراه و موبایل می توانید با مراجعه به سایت مرکز مشاوره تلفنی شبانه روزی همراه رایانه مراجعه کرده و اطلاعات مرتبط با سامانه شارژی و تماس از طریق موبایل همراه رایانه را مطالعه نمایید . و با استفاده از سیستم مشاوره از طریق موبایل علاوه بر امکان تماس از طریق تلفن ثابت و موبایل هزینه تماس شما ۵۰ درصد ارزان تر تمام می شود .

همچنین با ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادات و گزارش اشکالات سایت از طریق ایمیل بالا ما را در ارتقاء کیفیت خدمات سایت دانلود کار یاری نمایید.

دانلود برنامه

تبلیغات اینترنتی

سایت دانلود کار مرجع دانلود برنامه های اندروید و دانلود برنامه های کامپیوتر می باشد . دانلود کار همواره آخرین ورژن از برنامه های مورد نظر شما را به همراه فایل کرک و فعال ساز آن را برای داتنلود بر روی سایت دانلود کار قرار می دهد

تبلیغات اینترنتی در سایت دانلود کار

سایت دانلود کار میزبان تبلیغات شما می باشد .برای کسب اطلاعات بیشتر از تبلیغات به صفحه تبلیغات دانلودکار مراجعه نمایید .

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما