دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


بوت کمپ چیست؟ | برنامه Bootcamp نصب ویندوز در مک + پشتیبانی

  • موضوع : مک ,
  • دانلود کار .
  • 4,910 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۱۹ مرداد ۹۷

بوت کمپ Bootcamp چیست؟ برنامه بوت کمپ امکان نصب ویندوز در مک را فراهم می کند + پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ نرم افزار را از دانلود کار انجام دهید

برنامه بوت کمپ Bootcamp

بوت کمپ Bootcamp چیست ؟


بوت کمپ bootcamp یکی از نرم افزار های موجود بر روی سیستم عامل مک و مک بوک می باشد . مک بوک ها نسلی از رایانه های تولید شرکت اپل می باشند که از سیستم عامل قدرتمند مکنتاش استفاده می نمایند . این سیستم عامل علیرغم داشتن توانایی های بالقوه به دلایلی نتوانسته سهم خوبی در بازار سیستم های عامل بدست بیاورد و اقبال و گرایش عمده کاربران رایانه به سیستم عامل ویندوز بسیار گسترده تر هست . به همین دلیل حتی بسیاری از کاربران سیستم های مک به استفاده از سیستم عامل ویندوز بر روی مک بوک می شوند و این در حالی هست که سیستم عامل ویندوز قابلیت نصب بر روی سیستم های مک را ندارد و برای انجام این کار شما نیازمند نرم افزار بوت کمپ می باشید .

نرم افزار بوت کمپ برنامه ایست که شما با اجرای آن می توانید سیستم عامل ویندوز ۷ و یا سایر ورژن های ویندوز را بر روی مک بوک خود نصب نمایید .

بوت کمپ نصب ویندوز روی مک


همانطور که گفتیم امکان نصب مستقیم سیستم عامل ویندوز بر روی سیستم عامل مک وجود ندارد و شما برای نصب ویندوز ۸ یا ویندوز ۱۰ بر روی mac book نیازمند نرم افزار واسطی به نما بوت کمب می باشید . بوت کمپ در حقیقت یکی از برنامه های خود سیستم عامل مکنتاش می باشد که قابلیت نصب سیستم عامل windows بر روی سیستم عامل mac را ممکن می سازد .

برای آموزش نصب ویندوز روی مک با بوت کمپ می توانید مطلب مربوطه را با کلیک بر روی آن در سایت دانلود کار مطالعه نمایید .

 

 

دانلود درایور های ویندوز بوت کمپ


بعد از اجرای نرم افزار بوت کمپ و نصب ویندوز به وسیله آن بر روی مک شما بایستی درایور های راه انداز ویندوز ، مربوط به مدل مک بوک خود را دانلود نمایید و بعد از نصب از سخت افزار مک خود در ویندوز استفاده نمایید .

سایت دانلود کار  به عنوان مرجع دانلود درایور ، درایور مک مورد نیاز برای ویندوز نصب شده توسط بوت کمپ را بر روی سایت خود قرار داده و شما می توانید با کلیک بر روی عبارت دانلود درایور مک ، درایور های مک مورد نیاز مک بوک خود را دانلود و استفاده نمایید .