دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار طراحی و ساخت انواع سازه‌های مهندسی بنتلی Bentley ProStructures CONNECT Edition v10 + فعال ساز دردانلود کار!

دانلود نرم افزار طراحی و ساخت انواع سازه‌های مهندسی Bentley ProStructures CONNECT Edition v10 + فعال ساز به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته در دانلود کار تماس از طریق خط ثابت ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵!

دانلود Bentley ProStructures CONNECT Edition v10.00.00.74

نرم افزار Bentley Pro Structures Connect یک نرم افزار برای طراحی سازه های مهندسی میباشد که می توانید با استفاده از این نرم افزار مدل های سه بعدی از پل ها، سازه های بتنی و فلزی، نمایشگاه هاو … را طراحی کنید. با استفاده از برنامه Pro Structures شما می توانید طراحی های خود را بصورت استاندارد بین المللی انجام دهید، تمام برنامه ها و نقشه ها را می توانید خصوصی سازی کنید و بوسیله آن طراحی های خود را با توجه به استاندارد های خود جلو ببررید.

نرم افزار Pro Structures از دو محصول Pro Steel و Pro Concrete ترکیب شده است و در این حوزه بی شک جز بهترین و قوی ترین نرم افزار طراحی سازه می باشد.ویژگی خاص نرم افزار می تواند قابلیت تبدیل طراحی های سه بعدی به دو بعدی باشد. هم چنین شما می توانید با استفاده از نرم افزار Bentley Pro Structures Connect جنس سازه خود را نام گذاری یا برای جنس خوب تعریف خاصی بنویسید.

مشاهده تصاویری از محیط نرم افزار

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار اتودسک،اتوکد

دانلود نرم افزار اتودسک، ۳DS MAX

دانلود نرم افزار طراحی سازه STRAP-BEAMD

 

دانلود نرم افزار طراحی و ساخت انواع سازه‌های مهندسی بنتلی Bentley ProStructures CONNECT Edition v10 + فعال ساز دردانلود کار!

  Bentley ProStructures CONNECT Edition بخش اول 1 گیگابایت

  Bentley ProStructures CONNECT Edition بخش دوم 1 گیگابایت

  Bentley ProStructures CONNECT Edition بخش سوم 655 مگابایت

  فعال ساز Bentley ProStructures CONNECT Edition 11 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir