دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود همراه بانک سرمایه

 

 

همراه بانک سرمایه

دانلود همراه بانک سرمایه

بانک سرمایه از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را به عنوان ششمین بانک خصوصی در ایران آغاز نمود .
و هم چنین دارای ۱۶۵ شعبه در سراسر کشور میباشد .
سهام بانک سرمایه از شروع به اغاز کار ، در بازار بورس اوراق بهادار تهران عرضه شد . و تا کنون ، این سهام متعلق به صندوق ذخیره فرهنگیان میباشد .

دانلود همراه بانک سرمایه | سهامداران بانک سرمایه متشکل از اشخاص حقیقی و حقوقی میباشند ، اشخاص حقیقی شامل بخش های مختلفی ، من جمله فرهنگیان ، جامعه دانشگاهیان ، کارکنان بانک های ملت ، رفاه ، تجارت ، جامعه پزشکان کشور و… تشکیل میشوند .

اشخاص حقوقی شامل شرکت و کمپانی های تولیدی ، صنعتی ، خدماتی ، صندوق های بازنشستگی و صندوق ذخیره فرهنگیان تشکیل شده است .
بانک سرمایه خدماتی ارزنده جهت سهولت حال مردم عزیز و مشتریان خود ، طراحی و عرضه نموده است .

حال بین خدماتی که بانک سرمایه عرضه میکند . یکی از بهترین خدمت ها که کاملا موجب پیشرفت ، در زندگی مردم هم میشود استفاده از خدمات اینترنتی بانک ها میباشد ، همراه بانک سرمایه هم از این خدمت مستثنی نیست ، و جهت راحتی کاربران خود ، همراه بانک سرمایه را تولید کرده است .

همراه بانک سرمایه به شما کمک میکند تا فعالیت های بانکی خود را از طریق همین نرم افزار انجام داده و دیگر نیاز به حضور شما در شعبات بانک سرمایه نمیباشد .

مجموع خدماتی که همراه بانک سرمایه به شما عرضه میکند .

شامل :

 1. تولید برنامه همراه بانک سرمایه برای سیستم عامل های اندروید ، ای او اس و جاوا
  ۲٫ امکان ارائه خدمات بصورت sms برای سیستم عامل جاوا
  ۳٫ امکان ارائه خدمات بصورت sms و gprs برای سیستم عامل اندروید و ای او اس
  ۴٫ اعلام مانده گیری وضعیت حساب های متعلق به بانک سرمایه
  ۵٫ اعلام وضعیت صورتحساب نقدی و سپرده بانکی
  ۶٫ انتقال‌وجه کارت به کارت
  ۷٫ امکان انتقال‌وجه بین بانکی پایا
  ۸٫ امکان اعلام وضعیت شبای حساب مقصد در زمان ثبت انتقال وجه بین بانکی پایا
  ۹٫ امکان اطلاعات بابت وضعیت چک
  ۱۰٫ امکان گزارش تسهیلات
  ۱۱٫ امکان پرداخت قسط های تسهیلات
  ۱۲٫ پرداخت قبوض با استفاده از کارت بانک سرمایه
  ۱۳٫امکان خرید شارژ (همراه اول، ایرانسل، رایتل)
  ۱۴٫ دریافت شماره شبای متعلق به سپرده‌های مشتریان در بانک سرمایه
  ۱۵٫ مسدود سازی کارت بانک سرمایه
  ۱۶٫ امکان تغییر رمز دوم اینترنتی
  ۱۷٫پیدا کردن شعبات بانک سرمایه و خودپرداز های ATM

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

 

همراهان عزیز سایت دانلود کار به راحتی میتوانید همراه بانک سپه را دانلود نمائید .

 

 

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات