دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار فیلم برداری دسکتاپ بندیکم Bandicam + پشتیبانی تلفنی !

Bandicam

دانلود رایگان نرم افزار کم حجم فیلم برداری از صفحه دسکتاپ و فیلم برداری از محیط بازی بندیکم   Bandicam Softwareرا در دانلود کار دانلود کنید و سوالات و مشکلات بندی کم Bandicam و سایر نرم افزار ها را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار تلفنی بپرسید !!!

 

دانلود نرم افزار کم حجم فیلم برداری از صفحه دسکتاپ و محیط بازی بندیکم | Bandicam Software

Bandicam یک برنامه ضبط صفحه با حجم کم و قابلیت های چشمگیر برای ویندوز است ! که میتواند هر چیزی در صفحه رایانه شما را با ویدیو کیفیت بالا ضبط کند ! همچنین،امکان ضبط منطقه ای خاص از صفحه،یا امکان ضبط ویدیو از بازی را که از تکنولوژی های گرافیک DirectX/OpenGL/Vulkan استفاده می کند را فراهم می کند.

این نرم افزار به شما کمک می کند یک ضبط ویدئوی با نسبت تراکم بالا داشته باشید و این در حالی است که پس از ضبط، کم ترین افت کیفیت را مشاهده می کنید.  همچنین حجم فایل های ضبط شده توسط این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه، کم تر است، 

Bandicam  در پیش بردن ضبط بازی با نرخ فشرده سازی زیاد ! در حالی که کیفیت ویدیو را نزدیک به کار اصلی حفظ می کند ! کمک می کند،و آن کارایی برتری نسبت به سایر برنامه های ضبط که توابع مشابه ارائه میدهند ارائه می کند.

پیشنهاد میکنیم به صفحه های نرم افزار های مشابه مانند دانلود نرم افزار TechSmith SnagIt و یا دانلود نرم افزار GreenShot Software را نیز دانلود کنید .

برخی از ویژگی های بارز Bandicam

  • تصویر برداری با رزلوشن بالا به صورت HD
  • استفاده بسیار کم از منابع سیستم
  • امکان نمایش میران FPS
  • امکان ضبط ویدیو تا حداکثر سایز ۲۵۶۰×۱۶۰۰٫
  • امکان ضبط ۲۴ ساعته بدون لحظه ای توقف

دانلود نرم افزار فیلم برداری دسکتاپ بندیکم Bandicam + پشتیبانی تلفنی !

  نرم افزار Bandicam نسخه نصبی 17 مگابایت

  نرم افزار Bandicam نسخه پرتابل 18 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir