دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود آنتی ویروس آواست برای سیستم عامل ویندوز| Avast Antivirus For Windows

Avast Antivirus

دانلود آنتی ویروس رایگان آواست برای سیستم عامل ویندوز| Avast Antivirus For Windows

آواست سافتور که نام پیشین آن آلویل است در تاریخ ۱۹۸۸ در پراگ جمهوری چک بنا نهاده شد این آنتی ویروس توسط ادوارد کوسرا و پاول پائودیس تاسیس شد شرکت آواست سافتور بیشتر به دلیل تولید ضد ویروس مشهور است اما آنتی ویورس و بسته های امنیتی یکی از تولیدات این شرکت می باشد

محصولات این شرکت در نسخه های تجاری و خانگی عرضه شده است در سال ۲۰۱۶ شرکت آواست مالک قانونی آنتی ویروس AVG شد و از این پس این دو آنتی ویروس یک پنل مشترک خواهد داشت . از دست اورد های این شرکت می وان به گواهینامه بهترین انتی ویروس در سال ۲۰۰۹ و درجه کیفیت Advanced در همان سال اشاره کرد .

برخی از ویژگی های Avast AntiVirus

  • حفاظت در برابر ویروس‌ها و جاسوس افزارهای رایانه‌ای
  • حفاظت بلادرنگ از سیستم در برابر روت‌کیتها
  • شناسایی برنامه‌های ناخواسته
  • بروزرسانی سریع
  • ویژگی شناسایی هوشمندانه (Heuristic engine)
  • ویژگی اسکن خودکار و زمان‌بندی شده از سیستم
  • محافظت از فایل‌های سیستمی در برابر بدافزارها
  • محافظت در برابر ایمیلهای مخرب
  • رابط گرافیکی کاربر پسند
در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود آنتی ویروس آواست برای سیستم عامل ویندوز| Avast Antivirus For Windows

  دانلود آنتی ویروس Avast Antivirus 232 مگابایت

  دانلود ابزار حذف آنتی ویروس Avast Antivirus 8 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات