دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار نقشه کشی اتو دسک رویت نسخه ۶۴ بیتی | Autodesk Revit 2016 R2 + 2018 x64

Autodesk Revit

 

دانلود نرم افزار مدل سازی سه بعدی و ترسیم جزئیات ساختمانی اتو دسک رویت نسخه ۶۴ بیتی | Autodesk Revit 2016 R2 + 2018 x64

Autodesk Revit نرم افزاری قدرتمند برای مدل سازی اطلاعات ساختمان می باشد ! که مورد استفاده مهندسان معمار ، عمران و تاسیسات قرار می گیرد . با نرم افزار اتو دسک رویت می توان مدل های سه بعدی ساخت و به ترسیم جزئیات ساختمان پرداخت . نام این نرم افزار به دلیل قدرت بالا در خلق اثر از ریشه کلمات revitalization به معنی حیات بخش و زندگی آفرین و revitalize به معنی تجدید حیات و قدرت و زندگی تازه بخشیدن  گرفته شده است !

رویت قابلیتی به نام ۴D BIM دارد که می تواند مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف بر پایه زمان را مشخص کند . نکته ای که قابل توجه می باشد این است که رویت از سری نرم افزار های طراحی شرکت بزرگ و صاحب نام اتو دسک می باشد ، که تقریبا می توان گفت جزو برترین ها در این زمینه است . محیط کاربر پسند نرم افزار در یادگیری آن بسیار مؤثر بوده و سرعت یادگیری را افزایش می دهد .

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Autodesk Revit

  • سادگی و سرعت یادگیری آن
  • تبدیل سریع نقشه های فاز ۱ به نقشه های فاز ۲
  • قابلیت انجام مطالعات اقلیمی بر روی ساختمان
  • افزایش سرعت ، دقت ترسیم و همچنین تغیییر نقشه ها
  • سازگاری با دیگر نرم افزار های شرکت اتودسک مانند اتوکد و ۳Dmax

 

در صورت تمایل می توانید نرم افزار اتودسک اینونتور را از این صفحه دانلود کنید

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات