دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای AUTODESK 3DS MAX به همراه پشتیبانی در دانلود کار!

دانلود نرم افزار اتودسک سه بعدی  AUTODESK 3DS MAX 2019  به همراه فعال ساز در دانلود کار به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق خط ثابت!

دانلود Autodesk 3DS MAX

 

نرم افزار AUTODESK 3DS Max نرم افزار مدلسازی ، انیمیشن، شبیه سازی، نرم افزاری عالی برای طراحی های سه بعدی که مورد استفاده طراحان خبره، فیلم سازان، هنرمندان، مهندسان عمران، معماری و … .

۳D MAX  به یکی از بهترین گزینه های نرم افزار طراحی ۳D تبدیل شده است، که تمرکز خود را روی ارائه معماری مدلسازی قوی برای طراحان قرار داده تا بتواند برنامه مطمئن و قابل اعتماد بسازد.این محصول در واقع در دو نسخه برای توسعه دهنه ها ارائه شده است. نرم افزار AUTODESK 3DS MAX برای توسعه دهنگان بازی و هنرمندان جلوه های بصری و AUTODESK 3DS MAX DESIGN برای معماران و مهندسین توصیه می شود.

 

۳D MAX نرم افزاری عالی ،که به فکر زیبا کردن پروژه شما هست و کاربردی در تولید فیلم و سینما، استودیو های معماری دارد.اما علاقه به توسعه بازی نیز در ۳D MAX وجود دارد که در همین راستا مجموعه ای از ابزارهای خلاق را برای شما فراهم کرده است که به آن می توان، وجود یک موتور گرافیکی قدرتمند اضافه کرد که می توانید خلاقیت خود را فراتر به تصویر بکشید.

رابط کاربری نرم افزارچشم گیر و زیباس، در نگاه اول یک نرم افزار حرفه ای خواهید دید و در هنگام استفاده از ابزارهای این برنامه به درون حرفه ای نرم افزار نیز پی می برید.

برخی از ویژگی های چشمگیر نرم افزار: مدلسازی چندضلعی، بافت پیشرفته، جعبه افزار انیمیشن سازی، کاراکترهای پیشرفته برای طراحی شخصیت، استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون برای توسعه پروژه،ساخت شخصیت انیمیشنی خارق العاده و صدها ویژگی دیگر.

پروژه های ساخته شده بویسیله ۳D MAX :

شرکت Ubisoft مانند سری بازی های Assassin’s Creed

شرکت Capcom سری بازی های resident evil

شرکت Slightly Mad Studios بازی Project Car 2

تصاویری از محیط نرم افزار

 

این نسخه از ۶۴BIT ,3DS MAX  می باشد! کاربرانی که نیاز به نسخه ۳۲ بیت دارند میتوانند از صفحه دانلود ۳DS MAX 2013 32bit نسخه ۳۲ بیت را دانلود کنند.

 

لیتک های جذاب

دانلود نرم افزار اتودسک، اتوکد ۲۰۱۹

دانلود نرم افزار طراحی اتو دسک اینونتور

دانلود نرم افزار  اتو دسک اتوکد ۲۰۱۷، ۲۰۱۸

 

دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای AUTODESK 3DS MAX به همراه پشتیبانی در دانلود کار!

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 1 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 2 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 3 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 4 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 5 376 مگابایت

  دانلود فعال ساز به تنهایی 2 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات