دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای AUTODESK 3DS MAX به همراه پشتیبانی در دانلود کار!

دانلود نرم افزار اتودسک سه بعدی  AUTODESK 3DS MAX 2019  به همراه فعال ساز در دانلود کار به همراه پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ از طریق خط ثابت!

دانلود Autodesk 3DS MAX

 

نرم افزار AUTODESK 3DS Max نرم افزار مدلسازی ، انیمیشن، شبیه سازی، نرم افزاری عالی برای طراحی های سه بعدی که مورد استفاده طراحان خبره، فیلم سازان، هنرمندان، مهندسان عمران، معماری و … .

۳D MAX  به یکی از بهترین گزینه های نرم افزار طراحی ۳D تبدیل شده است، که تمرکز خود را روی ارائه معماری مدلسازی قوی برای طراحان قرار داده تا بتواند برنامه مطمئن و قابل اعتماد بسازد.این محصول در واقع در دو نسخه برای توسعه دهنه ها ارائه شده است. نرم افزار AUTODESK 3DS MAX برای توسعه دهنگان بازی و هنرمندان جلوه های بصری و AUTODESK 3DS MAX DESIGN برای معماران و مهندسین توصیه می شود.

 

۳D MAX نرم افزاری عالی ،که به فکر زیبا کردن پروژه شما هست و کاربردی در تولید فیلم و سینما، استودیو های معماری دارد.اما علاقه به توسعه بازی نیز در ۳D MAX وجود دارد که در همین راستا مجموعه ای از ابزارهای خلاق را برای شما فراهم کرده است که به آن می توان، وجود یک موتور گرافیکی قدرتمند اضافه کرد که می توانید خلاقیت خود را فراتر به تصویر بکشید.

رابط کاربری نرم افزارچشم گیر و زیباس، در نگاه اول یک نرم افزار حرفه ای خواهید دید و در هنگام استفاده از ابزارهای این برنامه به درون حرفه ای نرم افزار نیز پی می برید.

برخی از ویژگی های چشمگیر نرم افزار: مدلسازی چندضلعی، بافت پیشرفته، جعبه افزار انیمیشن سازی، کاراکترهای پیشرفته برای طراحی شخصیت، استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون برای توسعه پروژه،ساخت شخصیت انیمیشنی خارق العاده و صدها ویژگی دیگر.

پروژه های ساخته شده بویسیله ۳D MAX :

شرکت Ubisoft مانند سری بازی های Assassin’s Creed

شرکت Capcom سری بازی های resident evil

شرکت Slightly Mad Studios بازی Project Car 2

تصاویری از محیط نرم افزار

 

این نسخه از ۶۴BIT ,3DS MAX  می باشد! کاربرانی که نیاز به نسخه ۳۲ بیت دارند میتوانند از صفحه دانلود ۳DS MAX 2013 32bit نسخه ۳۲ بیت را دانلود کنند.

 

لیتک های جذاب

دانلود نرم افزار اتودسک، اتوکد ۲۰۱۹

دانلود نرم افزار طراحی اتو دسک اینونتور

دانلود نرم افزار  اتو دسک اتوکد ۲۰۱۷، ۲۰۱۸

 

دانلود نرم افزار طراحی حرفه ای AUTODESK 3DS MAX به همراه پشتیبانی در دانلود کار!

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 1 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 2 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 3 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 4 1 گیگابایت

  دانلود  AUTODESK 3DS MAX  بخش 5 376 مگابایت

  دانلود فعال ساز به تنهایی 2 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir