دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم فزار ویرایش فایل های صوتی audacity v2.3.0 + Portable

دانلود نرم افزار ویرایش فایل‌های صوتی Audacity + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود نرم افزار audacity را در دانلودکار تجربه کنید.

Audacity نرم افزاری رایگان، Open source، چندسکویی ( Cross-platform ) برای ویرایش حرفه‌ای فایل‌های صوتی میباشد. این نرم افزار قابلیت ضبط صدا از تمامی دستگاه‌های ضبط کننده مانند میکروفون‌ها و انواع میکسرها را نیز دارد و با انوع کارت صداها و سیستم‌عامل‌ها سازگاری دارد.

با استفاده از Windows WASAPI و یا Windows DirectSound host در سیستم‌عامل ویندوز و با استفاده از ALSA و یا JACK در سیستم‌عامل لینوکس و Mac OSX میتوانید به ضبط صدا با عمق bit-24 بپردازد. اضافه کردن فایل‌های صوتی و ویرایش و ترکیب چند فایل صوتی باهم از و در نهایت خروجی گرفتن با انواع فرمت‌های مختلف صوتی از دیگر ویژگی‌های Audacity میباشد. این برنامه از پلاگین‌‌های مختلفی مانند LADSPA, LV2, Nyquist, VST و Audio Unit و… پشتیبانی میکند. با برنامه AudaCity براحتی میتوانید به ویرایش فایل‌های صوتی مانند برش، کپی و جایگذاری (Past) بپردازید و میتوان به صورت نامحدود از قابلیت Undo و Redo استفاده کرد و تعداد زیادی فایل صوتی را میکس و ویرایش کرد. با استفاده از ابزار Envelope میتوانید میزان بلندی صوت‌ها را به سادگی کاهش دهید.

برخی از ویژگی‌های نرم‌افزار ویرایشگر حرفه‌ای Audacity :

  • رابط کاربری ساده و آسان
  • استفاده از ابزار Draw برای اتصال نقاط تعیین شده
  • پشتیبانی از نرخ‌‌های ۱۶-bit و ۲۴-bit و ۳۲-bit
  • تبدیل فایل‌های صوتی بدون افت کیفیت
  • پشتیبانی از طیف وسیعی از میانبرهای صفحه کلید

لینک‌های جذاب

دانلود نرم افزار ویرایش فایل صوتی Adobe Audition CC 2018 v11.1.1.3
دانلود نرم افزار تبدیل فرمت ویدیو Freemake Vidoe Converter v4.2.0.8+portable
دانلود نرم افزار ساخت و ویرایش موسیقی رپیدکمپسر ورژن RapidComposer v3.5

رمز فایل : downloadkar.ir