دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید Android Studio

دانلود اندروید استودیو + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود Android Studio را در دانلودکار تجربه کنید .

Android Studio محیط یکپارچه توسعه نرم افزار رسمی برای اندروید است. این نرم افزار بصورت هدفمند برای تسریع کار توسعه شما و کمک برای ساخت اپلیکیشن هایی با بالاترین کیفیت و کارایی برای تمام دستگاه های اندرویدی طراحی شده است. این نرم افزار  که بر اساس JetBrains IntelliJ IDEA طراحی و توسعه یافت و مهمترین جایگزین Eclipse Android Development Tools است. اندروید استودیو یک محیط توسعه مناسب برای تمام برنامه برنامه نویسان است بخصوص تازه کارها! البته نسبت به محیط Eclipse  و پلاگین ADT کاستی هایی دارد مثلاً پشتیبانی ضعیف از NDK و زبان برنامه نویسی ++C از این موارد هستند. اما در کل پیشرفت اندروید استودیو به سمت Gradle و Maven و کنار گذاشتن ANT باعث آسانتر شدن مدیریت وابستگی پروژه ها شده است.

توجه


شما میتوانید با دانلود کردن نرم افزار دانلود منجیر یا IDM به راحتی فایل های مورد نظر خود را از سایت ما دانلود کنید.

ویرایشگر لایه کاملاً تصویری و تحلیلگر فایل های APK


ساخت لایه های پیچیده با ابزار Constraint Layout با امکان اضافه کردن محدودیت ها از یکی به دیگری و امکان طرح بندی با اندازه صفحه نمایش های مختلف با انواع دستگاه های مختلف و پیکر بندی های متفاوت به علاوه امکان تغییر اندازه پنجره پیش نمایش بصورت دستی نیز وجود دارد. در این نسخه امکان مشاهده و آنالیز فایل های مانیفست، کدهای منبع و فایل های Dex را مشاهده و مقایسه کنید تا تغییرات را در نسخه های مختلف را مشاهده کنید.

شبیه ساز سریع و ویرایشگر کد هوشمند اندروید استودیو | Android Studio


با شبیه ساز قدرتمند در این نسخه می توانید براحتی یک گوشی تلفن واقعی اپلیکیشن هایتان را نصب و اجرا کنید، همچنین میتوانید پیکر بندی های مختلف با ویژگی های متفاوت را همزمان داشته باشید، همچنین شامل ARCore می باشد که با این پلتفرم جدید گوگل می توانید تجربه جدیدی از ساخت تجربه های واقعی داشته باشید. همچنین با ویرایشگر هوشمند کد ها میتوانید سریعتر و کارآمد تر کد بنویسید و قسمت

دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید Android Studio

  نرم افزار برنامه نویسی اندروید Android Studio 1 گیگابایت

  SDK Tools ورژن 26.1.1 ( بدون فایل نصب ) 100 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir