دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود چراغ قوه اندروید

دانلود چراغ قوه اندروید + پشتیبانی تلفنی شبانه روزی دانلودکار ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵، تماس از طریق تلفن ثابت | دانلود چراغ قوه برای اندروید در دانلود کار

چراغ قوه اندروید

در گذشته که هنوز تلفن های همراه هوشمند زیاد فراگیر نشده بودن چراغ قوه در گوشی هایی همچون Nokia 1100 و Nokia 1202 استفاده می شد! اما امروزه در تمامی گوشی ها از این قابلیت استفاده می شود و به یک ابزار مفید و کاربردی تبدیل شده است. در تنظیمات گوشی و قسمت اعلانات گزینه ای تعبیه شده تا بتوانید چراغ قوه گوشی را خاموش و روشن کنید! اما جالب است بدانید که ابزار های مختلفی ارائه شده که قابلیت های جدید و حذابی را فعال می کند. نرم افزار چراغ قوه گزینه های بیشتری نسبت به تنظیمات داخلی گوشی دارد و شاید اصلی ترین دلیل نصب چنین اپلیکیشن هایی همین وجود قابلیت های جذاب در آن ها باشد.

Amazing Flashlight نرم افزار کامل و قدرتمند برای مدیریت چراغ قوه گوشی های اندروید می باشد که قابلیت های زیادی دارد. این برنامه ایکونی را روی صفحه قرار می دهد تا شما به راحتی بتوانید چراغ قوه را خاموش و روشن کنید. در این اپلیکیشن ویژگی های فراوانی وجود دارد که همین باعث شده تا کاربران زیادی این اپلیکیشن را در گوشی خود نصب کنند. در ادامه به برخی از ویژگی های این نرم افزار محبوب می پردازیم و لینک دانلود آن را بصورت رایگان برای شما قرار داده ایم.

 

برخی از ویژگی های Amazing Flashlight


  • بهبود توانایی دستگاه شما برای گرفتن عکس در شرایط با نور کم
  • دارا بودن افکت فوق العاده دیسکو
  • دارا بودن امکان و تابع دید در شب دوربین
  • امکان استفاده از صفحه نمایش LED به عنوان چراغ قوه

 

لینک های مرتبط

دانلود برنامه فلش لایت چراغ قوه اندروید | FlashLight HD LED Pro

دانلود جعبه ابزار اندروید ToolBox v5.5.0

دانلود بهترین آنتی ویروس های اندروید (۷ آنتی ویروس قوی)

آموزش فلش کردن گوشی اندروید سامسونگ هواوی

دانلود چراغ قوه اندروید

  دانلود Amazing Flashlight برای اندروید 5 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir