دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود مجموعه درایورهای فکس / مودم + پشتیبانی تلفنی Fax / Modem

  • موضوع : درایور , فکس/مودم ,
  • دانلود کار .
  • 10,329 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : ۰۷ فروردین ۹۹

دانلود مجموعه درایورهای فکس و مودم Fax / Modem

دانلود مجموعه درایورهای فکس / مودم Gigabyte و Zoltrix و Tp-Link و D-Link  و Genius و axtrom وغیره + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ محصولات نرم افزاری

دانلود مجموعه درایورهای فکس و مودم Fax / Modem


برای اتصال به اینترنت نیاز به مودم می باشد که در گذشته از نوع دایل آپ بوده است که دو نمونه دارد یکی مودم داخلی ( اینترنال ) دایل آپ که از اسم آن مشخص می باشد در داخل کیس نصب شده و پورت مخصوص آن PCI نام دارد ! دومی مودم خارجی ( اکسترنال ) که این مودم در خارج از کیس قرار دارد و از طریق پورت usb به کیس متصل می شود !

Dial up که سیم تلفن به آن وصل می شود و به اینترنت متصل می شود  ! این مودم ها نیاز به درایور مخصوص دارد که هر چند وقت یک بار با به روز شدن سیستم عامل ها نسخه اپدیت درایور مودم های دایل آپ هم به بازار عرضه می شوند تا کاربران بتوانند از سیستم های قدیمی خود استفاده کنند ! برای راحتی کار شما عزیزان انواع درایورهای فکس / مودم را داخل سایت قرار دادیم که راحت آن را دانلود کنید ! اگر عزیزانی هستنند که نمی دانند نوع فکس / مودم خود چه می باشد ما یک پکیج کامل در اینجا قرار دادیم که نیازی به مشخصات فکس / مودم ندارد ! می توانید آن ها را دانلود کرده و از فکس / مودم خود لذت ببرید !

در صورت بروز مشکل هنگام نصب درایورها ، می توانید آموزش نصب و راه اندازی درایورها را مطالعه کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Booster بر روی درایور بوستر کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver Reviver بر روی درایور ریویور کلیک کنید

برای دانلود نرم افزار Driver pack Solution بر روی درایور پک سولوشن کلیک کنید

رمز فایل : downloadkar.ir