دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود بازی انفجار کارتونی ۳۱۱۰ Toon Blast اندروید به همراه مود + پشتیبانی

دانلود بازی فکری toon blast 3110،دانلود رایگان بازی پازل toon blast 3110،دانلود toon blast mod،دانلود نسخه مود شده Toon Blast 3110،دانلود نسخه هک شده و بینهایت تون بلاست۳۱۱۰،دانلود Toon Blast 3110 در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ ، تماس از طریق تلفن ثابت !!!

Toon_Blast

بازی Toon Blast 3110 یکی از بامزه ترین بازی های فکری و ماجراجویانه است .این بازی توسط سازندگان بازی Toy Blast ساخته شده است که در این شاهکار جدیدشان بازی فکری و پازل عالی با محیط بازی منحصر به فرد و سرگرمی بی پایان را معرفی کرده اند.

وارد دنیای دیوانه کننده ی کارتونی شوید و با کارکتر هایی همچون Cooper Cat،Wally Wolf،Bruno Bear از بازی در سطوح مختلف و چالش برانگیز لذت ببرید،مکعب ها را منفجر کنید ، combo های شدید ایجاد کنید تا بتوانید مرحله را برنده شوید.با دار و دسته ی کارتونی خود پازل ها را حل کنید تا بتوانید به تمام سرزمین جادویی کارتونی سفر کنید.

اگر مایلید یک بازی اعتیاد آور ،مرحله محور ، مهیج و کم حجم را امتحان کنید toon blast 3110 بدون شک یکی از بهترین گزینه های ممکن خواهد بود.این بازی با گرافیک عالی و محیط رنگارنگ میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند.همچنین می توانید با اتصال به حساب کاربری فیسبوک خود ، با دوستان خود رقابت کنید.

برخی ویژگی های بازی Toon Blast 3110

  • بسته ی کامل مراحل چالش برانگیز و باز کردن مراحل جدید
  • اهداف منحصر به فرد و موانع مهیج
  • باز کردن whacky booster برای گذر از مرحله
  • امکان جمع آوری ستاره و برنده شدن جایزه های عالی
  • امکان ساخت تیم
  • دریافت زندگی از هم تیمی ها برای ادامه بازی
  • قابلیت همگام سازی بازی در گوشی اندروید و تبلت شما

عکس هایی از محیط بازی

لینک های جذاب

دانلود بازی کشاورزی و مزرعه داری اندروید

دانلود بازی دهکده ی اسمورف ها اندروید

دانلود بازی مزرعه داری در ناحیه شهر اندروید

دانلود بازی انفجار کارتونی ۳۱۱۰ Toon Blast اندروید به همراه مود + پشتیبانی

  بازی Toon Blast 3110 برای اندروید 72 مگابایت

  مود بازی Toon Blast Mod 3110 برای اندروید 72 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات