دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


حذف و دیلیت اکانت تانگو Tango + پشتیبانی تلفنی

  • موضوع :
  • 2,002 بازدید
  • تاریخ : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

آموزش حذف اکانت تانگو + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | آموزش تصویری پاک کردن اکانت Tango را در دانلود کار تجربه کنید .

آموزش حذف اکانت تانگو

 

تانگو Tango چیست؟


تانگو یک نرم افزار کابردی با قابلیت پشتیبانی پلتفرم های محبوب است که ابتدا در سال ۲۰۰۹ توسط تانگو ام ای برای گوشی های همراه توسعه یافته است که در شبکه های ۳g و ۴g و وایفای قابل استفاده است. در مارس ۲۰۱۳ بیش از ۱۳۰ میلیون کاربر داشته است و در میان نرم افزار های اندروید رتبه چهاردهم را دریافت کرده است. این نرم افزار از سوی پی سی مگ بعنوان ساده ترین نرم افزار گپ معرفی شده است.

 

آموزش حذف اکانت تانگو


برای حذف اکانت تانگو نیاز به نرم افزار تغییر IP دارید تا بتوانید سایت رسمی تانگو را باز کنید. سپس برای ادامه کار :

قدم اول : لینک زیر را در مرورگرتان وارد کنید.

https://support.tango.me/hc/en-us/articles/231473828

قدم دوم : فرم طولانی برای شما بارگذاری می شود.  فرم را بطورت تک تکه توضیح می دهیم.

آموزش حذف اکانت تانگو

گذشته از توضیحات ابتدای فرم، در قسمت اول شماره تلفن خود را وارد کنید(با پیش شماره +۹۸ بدون صفر شماره خود را وارد کنید)، در قسمت دوم اسم کامل خود را که در تانگو وارد کده بودید وارد کنید سپس در صورت داشتن ایمیل خود را وارد کنید.

 

آموزش حذف اکانت تانگو

 

در این قسمت سوالاتی برای دلیل ترک تانگو، استفاده شما از تانگو، در رابطه با دوستان و مخاطبین پرسیده می شود که می بایست به آنها پاسخ دهید.

 

آموزش حذف اکانت تانگو

 

 

ادامه سولات که در مورد تعداد بلاک، جنسیت و احتمال بازگشت دوباره به تانگو را پاسخ را پاسخ دهید و در کادر انتهای صفحه پیشنهادی برای بهبود تانگو بنویسید و سپس بر روی ارائه کلیک کنید.

قدم سوم : صفحه جدیدی بصورت زیر ظاهر می شود.

آموزش حذف اکانت تانگو

 

کار حذف اکانت تانگو به پایان رسید، اکانت شما حداکثر تا ۷۲ ساعت دیگر از دیتابیس تانگو حذف می شود. در نهایت دیتای اپلیکیشن در گوشی حذف کنید و اپلیکیشن را حذف کنید.

 

لینک ها جذاب

آموزش تصویری حذف اسکایپ

آموزش حذف اکانت ایمو

آموزش حذف اکانت بیتالک