دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود برنامه سروش | Soroush messenger

دانلود برنامه سروش

دانلود برنامه سروش

بعد از فیلتر شدن برنامه تلگرام ، پیام رسان ایرانی سروش گوی سبقت را از تلگرام ربود و جا پای تلگرام گذاشت .

سروش یک پیام رسان ایرانی است که این پیام رسان دارای نسخه های رسمی اندروید Android و ای او اس IOS برای تلفن های هوشمند ، و نسخه آزمایشی برای سیستم عامل های ویندوز Windows ، لینوکس Linux و مک Mac به حساب می اید .

شایعه ای مسخره

 برخی شایعات مبنی بر این که پیام رسان سروش کپی برداری شده از کد های منبع باز تلگرام است در این بین پخش شده بود که این خبر شایعه ای بیش نیست .

هم چنین مدیر تیم فنی سروش هم قضیه کدهای منبع باز و کپی را کاملا تکذیب کرده است . اگر یادتان باشد تلگرام از همان بدو انتشار تا بعد از چند نسخه جدید ، دارای باگ ها و نقص و کم و کاستی بود . تا الان ، که تلگرام به عنوان پیام رسانی کاملا بی عیب و نقص شناخته شده است .

پیام رسان سروش و یا هر نرم افزار مشابه از همان اولین انتشار دارای نقص و باگ های جزئی بودند . که روز به روز پیام رسان سروش توانست کاربران را بیشتر جذب خود کند و در نسخه های بعدی بهتر و بهتر شود .

کما اینکه ، سایت رسمی پیام رسان سروش ادعا کرده است تا ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ پیام رسان سروش بیش از ۱۰ میلیون بار نصب شده است و مطمئنا تا الان که این پیام رسان توانسته جایگاه خوب و برگزیده ای میان کاربران ، مخصوصا در کشور ایران پیدا کند .

 

همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.

دانلود برنامه سروش

 

اولین قدم ها برای شناخته شدن

پیام رسان سروش در بهمن ۱۳۹۴ به عنوان یک نمونه ازمایشی به بازار انتشار پیدا کرد ، و تا بهمن ماه ۱۳۹۵ ، ۷۰۰ هزار کاربر فعال را از خود راضی کرده بود . پیام رسان سروش تحت حمایت سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار داشته و همچنین از قرار معلوم ، بنا بود که شورای عالی فضای مجازی از این پیام رسان و پیام رسان های داخلی دیگر حمایت کند .

پس از فراگیر شدن پیام رسان سروش در داخل کشور ،باز هم عده ای از استفاده کنندگان این نرم افزار ، گله مند بودند . که چرا مثل تلگرام این را ندارد چرا آن را دارد ؟ و…

البته در سال ۱۳۹۷ به علت تحریم های ایالت متحده امریکا ، پیام رسان سروش از گوگل پلی حذف شد . البته این خود مردم هستند که پیام رسان های داخلی را به پیام رسان های خارجی و بیگانه ترجیح میدهند .

چرا که اخبارها و انگشت ها سمت پیام رسان تلگرام هم نشانه رفته بود و از قرار معلوم ، معلوم بود که اطلاعات کاربران بالاخص کاربران ایرانی هیچ گونه امن و حریمشان حفظ نمیشود .

 

اما حالا پیام رسان سروش که ساخته شده توسط مهندسان کشور عزیزمان ایران میباشد و تمام اطلاعات کاربران در داخل کشور کاملا محفوظ باقی میماند . چرا که اطلاعات کاربران در این پیام رسان با توجه به لایه های امنیتی ایجاد شده ، هیچ جوره رسد نمیشود .

هم چنین به گفته کارشناسان حوزه امنیت ، اطلاعات کاربران پیام رسان سروش در اختیار هیچ شرکتی و شخص ثالثی قرار نمیگیرد .

امکانات سروش

امکانات و ویژگی های پیام رسان سروش در حدمعمول همانند پیام رسان تلگرام میباشد یعنی همانطور که کاربران با استفاده از تلگرام نیاز های روزمره خود را برطرف میکردند پیام رسان سروش هم همین وظیفه را بر عهده دارد .

امکانات سروش مثل تلگرام رسمی است ،دیگر از حالت روح و تبلیغات مزاحم و… همانند پوسته های ایرانی تلگرام خبری نیست . خیالتان جمع …

 

اما پیام رسان سروش امکاناتی دیگری دارد که به عنوان اپلیکیشن داخلی ، کاملا کارامد برای کاربران داخل کشور ایران میباشد .برای دیدن امکانات بیشتر و دانلود برنامه سروش کلیک نمائید .

همین حالا پیام رسان سروش را جایگزین پیام رسان های مشابه خارجی دیگر کنید ، و بدون هیچ تعصبی از کالای ایرانی حمایت کنید .

 

خبر خوب این است که جز پیام رسان ایرانی ” سروش “، دیگر نرم افزار هایی هم هستند که در این زمینه که درحال فعالیت هستند، مثل: پیام رسان های  ایرانی ” بله “، ” گپ “، “بیسفون“، ” ایتا “، ” آیگپ “، شما می توانید با کلیک بر روی نام هر پیام رسان آن را دانلود و نصب کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش غواصی

 سامانه صدای مشاور