دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود ثانیه شمار برای ویندوز

دانلود نرم افزار ثانیه شمار برای ویندوز + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی | دانلود ثانیه شمار Toggle را برای ویندوز در دانلودکار تجربه کنید

دانلود ثانیه شمار رایگان برای ویندوز | دانلودکار

دانلود برنامه ثانیه شمار رایگان برای ویندوز

امروزه ویندوز سهم زیادی از رایانه‌های شخصی را احاطه کرده است. با اینکه این سیستم عامل به صورت پیش‌فرض ابزارهای مناسبی برای کاربران مهیا کرده است. اما نبود ابزارهای تخصصی‌تر یا کامل‌تر در ویندوز همیشه ملموس بوده است. به خاطر همین توسعه‌دهنده ها برنامه‌های مختلفی نوشته‌اند تا برای کاربران ویندوز تجربه بهتری به ارمغان بیاورند. این پست درباره یکی از همین ابزارهاست.

ویندوز دارای ابزار ثانیه شمار نمی‌باشد و شما برای این کار نیاز به یک برنامه جانبی دارید. پیشنهاد دانلودکار استفاده از نرم افزار Toggle Desktop است. نسخه پایه (Basic) این برنامه کاملا رایگان بوده و نیازی به خرید یا فعال‌سازی ندارد. همین نسخه رایگان هم بسیار مفید بوده و نیاز کاربران را برطرف می کند. فقط باید برای استفاده از ثانیه شمار Toggle به صورت رایگان در برنامه ثبت نام کنید. این شرکت هم مثل اکثر شرکت‌های نرم‌افزاری کشور ما را تحریم کرده و دسترسی مستقیم به سایت سازنده امکان پذیر نیست.

دانلود نرم افزار ثانیه شمار برای ویندوزهای ۷، ۸، ۸٫۱ و ۱۰ از دانلودکار

با کمک Toggle که یک ثانیه شمار عالی برای ویندوز است به راحتی می توانید کارهای خود را مدیریت کرده و متوجه شوید برای هر کار چقدر زمان صرف کرده اید. مدیریت زمان یکی از مهم ترین کارهایی است که باید به آن توجه کنید. Toggle به شما کمک می کند زمان خود را به خوبی مدیریت کنید.

برنامه نیاز به تنظیم خاصی نداشته و معمولا روی تمام ویندوزها بدون هیچ مشکلی اجرا می شود. فقط توجه کنید باید ویندوز شما نسخه ۶۴ بیتی باشد. به گفته سازنده نرم افزار نسخه دسکتاپ ویندوز فقط روی معماری ۶۴ بیتی قابل اجراست. همچنین Toggle دارای نسخه هایی برای لینوکس و مکینتاش هم می باشد.

دانلود ثانیه شمار برای ویندوز

  دانلود نرم افزار ثانیه شمار Toggle برای ویندوز 8 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات