دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


درایور پرینتر سامسونگ Samsung

  • موضوع :
  • 3,134 بازدید
  • تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۵

درایور پرینتر سامسونگ

شرکت سامسونگ Samsung از طریق خدمات و محصولات و افراد با تجربه و خلاق و با استعداد توانسته است محصولاتی با کیفیت عالی را به کاربران و مشتریان خود عرضه کند . این شرکت کره ای توانسته در زمینه های مختلفی موفقیت های زیادی کسب کند مانند تولید تلفن های همراه و گوشی های هوشمند ، تلوزیون ها و صفحه نمایش ، لوازم خانگی ، پرینترهای چند کاره مانند اسکن scan ، کپی copy  ، فکس Fax  ، پرینت print است . در ادامه با دانلود کار همراه باشید .

 

درایور پرینتر سامسونگ

 

پرینترهای این شرکت نیز میان ایرانیان بسیار محبوب است که به دسته های لیزری ، سیاه و سفید ، جوهر افشان و … تقسیم می شوند و از دو طریق به سیستم متصل میشوند هم از طریق کابل usb هم از طریق وایرلس Wi-Fi . پرینترهای سامسونگ از نظر کیفیت بسیار بالا هستند و کار را با سرعت بسیار زیادی به کاربران تحویل می دهد و سایز چاپ اکثر پرینت ها به صورت A4 است . دستگاه توسط برنامه های کاربردی اسناد چاپی را به یک رشته مناسب تبدیل می کند . آن را به صورت خاص انجام می دهد ، این چاپگر ها که این قابلیت را دارند برای افراد خاص می باشند البته این قابلیت را دارند که برای همه مورد استفاده قرار گیرند . اکثر پرینترهای سامسونگ نیز این قابلیت را دارا هستند .

دانلود درایور پرینتر سامسونگ

 

پرینترهای سامسونگ دارای درایورهای مختص خود هستند که بر اساس سیستم عاملتان و مدل پرینترتان باید نصب شوند اما گاهی ممکن است سی دی همراه پرینتر یا همان درایور را گم کرده باشید آن لحظه مجبورید آن را دانلود کنید زیرا بدون در اختیار داشتن درایور مورد نظر قادر به استفاده از دستگاه چاپگرتان نخواهید بود . درایور پرینتر سامسونگ را می توانید از سایت دانلود کار با استفاده از سرچ کردن نام مدل پرینتر در قسمت جستجوی سایت می توانید آن را پیدا کرده و بر اساس ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی بودن سیستمتان آن را دانلود و نصب نمایید .