دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ ورژن MediaChance UltraSnap PRO v4.4 برای ویندوز + پشتیبانی

دانلود نرم افزار پردازش گرافیکی مدیا چنس اولترا اسنپ ورژن MediaChance UltraSnap PRO v4.4 برای ویندوز را در دانلود کار انجام داده و مشکلات مربوط به این برنامه را از پشتیبانی ۲۴ ساعته دانلود کار بپرسید!!!

 MediaChance UltraSnap PRO v4.4

نرم افزار UltraSnap PRO یک نرم افزار گرافیکی تحت ویندوز میباشد که از آن برای پردازش های گرافیکی و تصویر برداری از صفحه نمایش استفاده میشود. این برنامه در بین برنامه های مشابه در انجام امر ویرایش تصاویر در زمینه ترکیب چند تصویر با یکدیگر، عکس گرفتن از صفحه نمایش، افزودن عکس به عکس دیگر و… . عملکرد بهتری دارد. یکی از قابلیت های خوب این برنامه عدم اعمال افکت ها برای هر عکس میباشد. به عبارت دیگر بعد از اعمال یک یا چند افکت بر روی یک عکس دیگر نیازی به اعمال مجدد تغییرات بر روی هر عکس نیست و این افکت ها به صورت خودکار در عکس های بعدی اعمال میشود که این قابلیت باعث صرفه جوی در زمان میشود. از دیگر قابلیت های این برنامه میتوان به ساخت کارت پستال، ارسال مجموعه ای عکس ها از طریق ایمیل، بار گذاری تصاویر در بلاک خصوصی خود، سرعت بالای برنامه و … . اشاره کرد.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار MediaChance UltraSnap PRO :

  • تهیه تصاویر از محیط های مختلف ویندوز
  • تهیه اسکرین شات به صورت طولی
  • اجرای همزمان چند پروژه
  • قابلیت ساخت عنوان برای صفحات وب یا بلاگ ها
  • اجرای فیلتر های مختلف بر روی تصاویر گرفته شده
  • ساخت عکس هی ترکیبی

 

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار قاب عکس فوتو شاین

دانلود نرم افزار تعویض چهره با بدن کول وار مکس فیس اف مکس

دانلود نرم افزار نمایش تصاویر متحرک سون گیف انیمیتور

 

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود نرم افزار مدیا چنس اولترا اسنپ ورژن MediaChance UltraSnap PRO v4.4 برای ویندوز + پشتیبانی

  MediaChance UltraSnap PRO برای ویندوز 15 مگابایت

  فعال ساز MediaChance UltraSnap PRO 1 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات