دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۶٫۳ | Mac OS X Snow Leopard 10.6.3

Mac OS X Snow Leopard

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس پلنگ برفی ۱۰٫۶٫۳ | Mac OS X Snow Leopard 10.6.3

Mac OS X Snow Leopard (نسخه ۱۰٫۶) انتشار هفتمین نسخه از Mac OS X ( که اکنون به نام macOS ) ! سیستم عامل دسک تاپ و سرور اپل برای رایانه های مکینتاش است .

Snow Leopard در تاریخ ۸ ژوئن ۲۰۰۹ در کنفرانس توسعه دهندگان اپل در سراسر جهان منتشر شد ! در ۲۸ اوت ۲۰۰۹ ، آن را در سراسر جهان منتشر شد !  و برای خرید از وب سایت اپل و فروشگاه های خرده فروشی خود را در قیمت ۲۹ دلار برای یک مجوز یک کاربر ساخته شده است ! به عنوان یک نتیجه از قیمت پایین، فروش اولیه Snow Leopard به طور قابل توجهی بالاتر از پیشینیانش بود ! انتشار نسخه ی Snow Leopard تقریبا دو سال پس از معرفی Mac OS X Leopard، دومین طولانی ترین دوره زمانی بین نسخه های Mac OS X منتشر شد ( فاصله زمانی بین ببر و لئوپارد طولانی ترین بود ) !

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس پلنگ برفی ۱۰٫۶٫۳

بر خلاف نسخه های قبلی سیستم عامل Mac OS X ، اهداف Snow Leopard بهبود عملکرد ! بهره وری بیشتر و کاهش میزان حافظه کلی آن است ! علاوه بر ویژگی های جدید کاربر نهایی ، توجه اولی نبوده است ! نام آن به معنای هدف خود برای اصلاح نسخه قبلی OS X، Leopard بود ! بخش عمده نرم افزاری در Mac OS X به طور گسترده ای برای این نسخه بازنویسی شده است ! تا بتواند به طور کامل از سختافزار مکینتاش مدرن استفاده کند ! چارچوب های برنامه نویسی جدید مانند OpenCL ایجاد شده است ،

به توسعه دهندگان نرم افزار اجازه می دهد تا از کارت های گرافیکی در برنامه های خود استفاده کنند ! این همچنین اولین نسخه Mac OS از سیستم ۷٫۱٫۱ است ! که مکینتاش را با استفاده از پردازنده های PowerPC پشتیبانی نمی کند ! همانطور که اپل در حال حاضر قصد دارد بر روی محصولات فعلی خود تمرکز کند ! به عنوان پشتیبانی از Rosetta در OS X Lion کاهش یافت ! Snow Leopard آخرین نسخه سیستم عامل Mac OS X است که قادر به اجرای برنامه های PowerPC است.

دانلود سیستم عامل Mac OS X Snow Leopard 10.6.3

Snow Leopard توسط Mac OS X Lion ( نسخه ۱۰٫۷ ) در تاریخ ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۱ موفق شد ! از آن به بعد، اپل همچنان به فروش Snow Leopard از فروشگاه آنلاین ! خود برای به نفع کاربران که به Snow Leopard نیاز دارند ! به منظور ارتقا به نسخه های بعد از سیستم عامل X، که همه از طریق فروشگاه Mac App معرفی شده در Snow Leopard 10.6 .6 به روز رسانی شد .

Snow Leopard آخرین نسخه سیستم عامل Mac OS X برای پشتیبانی از ۳۲ بیتی پردازنده های Intel Core Solo و Intel Core Duo است ! به دلیل این ، Snow Leopard هنوز با وجود عدم حمایت مداوم ، تا حدودی محبوب است .

به روز رسانی ۱۰٫۶٫۸ برای تمام کاربران سیستم عامل Mac OS X Snow Leopard توصیه می شود ! و شامل رفع کلی سیستم عامل می شود که ثبات، سازگاری و امنیت مک خود را افزایش می دهد، از جمله رفع این موارد:

Mac App Store را ارتقا دهید تا مک خود را آماده ارتقاء به Mac OS X Lion کنید

مسئله ای را حل می کند که ممکن است پیش نمایش را غیر منتظره ترک کند

بهبود پشتیبانی از IPv6

بهبود قابلیت اطمینان VPN

شناسایی و حذف انواع شناخته شده از مدافع مک

دانلود سیستم عامل مک او اس ایکس ۱۰٫۶٫۳ | Mac OS X Snow Leopard 10.6.3

  دانلود سیستم عامل Mac OS X Snow Leopard 6.4 گیگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات