دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دی اکتیو و حذف اکانت توییتر گوشی و کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی twitter

 • موضوع : آموزش , ترفند ,
 • دانلود کار .
 • 2,097 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۰۵ مرداد ۹۷

حذف اکانت توییتر ، دیلیت ، دی اکتیو (غیر فعالسازی ) اکانت توییتر با گوشی و کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ شبانه روزی شبکه اجتماعی توییتر twitter را در دانلود کار تجربه کنید

 

حذف اکانت توییتر

 

آموزش حذف اکانت توییتر از طریق کامپیوتر


شبکه اجتماعی توئیتر در سال ۲۰۰۶ راه اندازی شد! توئیتر توانسته تا به امروز بیش از ۵۰۰ میلیون کاربر جذب کند. در واقع این محبوبیت توئیتر بخاطر امنیت و سرعت بالای این اپلیکیشن می باشد. در این پست قصد داریم آموزش حذف اکانت توئیتر از طریق کمپیوتر و گوشی را برای شما کاربران گرامی قرار دهیم.

 

۴راه بازیابی پسورد جیمیل فراموش شده را در دانلود کار مطالعه کنید!

 • برای حذف اکانت توییتر کافیست از طریق مرورگر وارد سایت توییتر شوید! طبق عکس در قسمتی که مشخص شده یوزر نیم و پسورد اکانت توییتر خود را وارد کنید، و گزینه Log in را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت توییتر از طریق کامپیوتر

 

 • بعد از اینکه وارد توییتر شدید همانند عکس گزینه Setting را انتخاب کنید.

 

Twitter

 

 • در صفحه تنظیمات به آخر صفحه مراجعه کنید و از پایین صفحه گزینه Deactivate your account را انتخاب کنید! در عکس زیر این گزینه مشخص شده.

 

دی اکتیو کردن اکانت توییتر Deactivate twitter 


Twitter

 

 • با انتخاب این گزینه به صفحه دیگری هدایت می شوید که در این صفحه توییتر توضیحاتی در مورد حذف اکانت گفته و شما بعد از خواندن این نکات گزینه غیرفعال کردن را انتخاب کنید

 نکته مهمی که وجود دارد و در توضیحات عکس زیر هم گفته شده در صورتی که شما به اشتباه اکانت توییتر را حذف کردید یا به هر دلیل نخواستید اکانت شما کامل حذف شود به مدت ۳۰ روز زمان دارید تا با وارد شدن دوباره به توییتر از حذف شدن اکانت توییتر جلوگیری کنید.

 

Twitter

 

 • پنجره کوچکی باز می شود که کافیست پسورد اکانت توییتر خودتان را وارد کنید و گزینه غیرفعال کردن حساب کاربری را انتخاب کنید. تا برای همیشه اکانت شما حذف شود.

Twitter

 

توصیه می کنیم آموزش حذف اکانت فیس بوک را مطالعه کنید!

 

آموزش حذف اکانت توییتر با گوشی


 • برای حذف اکانت توییتر اندروید کافیست وارد نرم افزار توییتر شوید و از قسمت بالای صفحه پروفایل خود را انتخاب کنید! بعد از باز شدن منو گزینه Settings را انتخاب کنید.

آموزش حذف اکانت توییتر با گوشی

 • با انتخاب این گزینه صفحه تنظیمات اکانت توییتر شما باز می شود و بخش های متفاوتی دارد! که برای حذف اکانت باید به قسمت Account مراجعه کنیم پس در لیست روی گزینه Account کلیک می کنیم!

Twitter

 

 • آخرین گزینه در قسمت Account ؛ Deactivate your Account می باشد! این گزینه برای غیرفعال سازی اکانت توییر و به نوعی دیلیت اکانت توییتر می باشد! همانطور که در عکس مشخص شده این گزینه را انتخاب می کنیم!

 

Twitter

 

 • با انتخاب این گزینه صفحه دیگری باز می شود که توییتر توضیحاتی در مورد دیلیت اکانت داده که به نوعی اخطار های قبل از حذف اکانت محسوب می شوند! نکات مهمی وجود دارد که به آن ها اشاره می کنیم. و بعد از خواندن این نکات گزینه Deactivate را انتخاب کنید!
 1. در صورتی که بعد از حذف اکانت پشیمان شدید یا اشتباهی دیلیت اکانت کردید تا ۳۰ روز فرصت دارید تا با وارد شدن دوباره به توییتر وضعیت اکانت خودتان را به حالت قبلی برگردانید!!

 2. در صورتی که برای تغییر آیدی میخواهید دیلیت اکانت کنید، توییتر این قابلیت را فراهم کرده که با مراجعه به بخش تنظیمات می توانید آیدی خودتان را تغییر دهید!

 3. همین طور بعد از دیلیت اکانت دیگر نمی توانید از این ایدی و ایمیل برای ساخت یک حساب دیگه استفاده کنید!!

Twitter

 

 • در مرحله آخر کافیه پسورد اکانت توییتر را وارد کنید و در نهایت گزینه Deactivate را انتخاب کنید تا اکانت شما غیرفعال شود!!

 

Twitter

 

با انتخاب گزینه Deactivate اکانت شما به مدت ۳۰ روز قابل بازگشت می باشد و بعد از آن دیگر اطلاعات و ایدی مربوط به اکانت قابل بازیابی نیست! بعد از اتمام غیرفعال سازی اگر خواستید اکانت شما حذف نشود کافیست بلافاصله در توییتر لاگین کنید.

 

لینک های جذاب

اموزش حذف اکانت اینستاگرام

آموزش دیلیت اکانت تلگرام

آموزش تصویری نصب و کار با تلگرام دسکتاپ و تلگرام وب