دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

امروزه نگهداری اسناد به شیوه های سنی به دلایل مختلف تقریبا نسوخ شده است و از شیوههای دیجیتالی برای نگهداری اسناد استفاده می شود. برای نگهداری دیجیتالی اسناد  دستگاههای الکترونیکی بسیاری وجود دارد که از پرکاربردترین و مهمترین این دستگاه ها می توان به اسکنرها اشاره کرد. شرکت های زیادی در زمینه تولید اسکنرها فعالیت می کنند که از مهم ترین آنها می توان به اسکنرهای شرکت کداک اشاره کرد.

شرکت کداک یک شرکت چند ملیتی در ایالت متحده امریکا می باشد که در سال ۱۸۹۲ تاسیس شد. کداک یک شرکت سازنده ی تجهیزات،مواد خام وو خدمات عکاسی می باشد و اولین دوربین های عکاسی دستی توسط این شرکت مطرح شده  و خیلی سریع به مشهورترین شرکت عکاسی قرن ۲۱ تبدیل شد. این شرکت در زمینه های مختلفی همچون چاپگرها، اسکنرها، دوربین های فیلمبرداری و دیجیتال و… فعالیت دارد.

از مهم ترین و متنوع ترین تولیدات شرکت kodak اسکنرها می باشند که در دو سایز A4 و A3 عرضه می شوند. این اسکنرها دارای یک سیستم امن کشش اسناد هستند که به واسطه آن اسناد بدون چرخش وارد تغذیه کننده کاغذ شده و بدون چرخش خارج می شوند و این ویژگی از صدمه با کاغذ جلوگیری می کند. البته در بعضی دستگاه ها این ویژگی اختیاری است. از ویژگی های مهم دیگر اسکنرهای کداک می توان به سیستم تشخیص سند دوتایی توسط مواج فرصوت، سیستم تصویربرداری CCD، سیستم بهینه ساز تصاویر اسکن شده و… اشراه کرد.

معرفی کوتاه شرکت کداک (Kodak)

 

 

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور