دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

 

دانلود درایور اسکنر Kodak i3400 Scanner

اسکنر های کداک سری های مختلفی دارند که یکی از انواع آن ها سری Kodak i3400 می باشد .

این اسکنر به دلیل وزن مناسب و حجم اسکن فوق العاده بالا  در رده ی بهترین ها قرار دارد و با مقایسه ی اجمالی ویژگی های آن که به شرح زیر می باشد ، و یک مقایسه با سایر اسکنر ها متوجه می شویم که این اسکنر از کاربردی ترین ها می باشد و جهت استفاده در مکان هایی که نیاز به ثبت اسناد بالا دارند  بسیار مناسب است !

ویژگی های حدودی این اسکنر به شرح زیر می باشد :

 

شرکت سازنده : Kodak

مدل : i3400 Scanner

کاربرد : اسکنر

وزن :  ۱۵٫۸ کیلوگرم

ابعاد : حدوداً ۳۷۱*۴۳۱*۲۳۷ میلی متر

سایز اسکن : A4

تکنولوژی اسکن : Dual CCD

سرعت اسکن رنگی : ۹۰ برگ در دقیقه

سرعت اسکن سیاه و سفید :  ۹۰ برگ در دقیقه

تعداد رنگ اسکن سیاه و سفید : ۲۵۶ رنگ

رزولوشن اپتیکال : ۱۲۰۰ dpi

عمق اسکن : ۲۴ bit

ورودی اسکن : کاغذ ۳۴ تا ۴۱۳ گرمی

قابلیت اسکن دو رو : دارد

قابلیت تشخیص متن OCR : دارد

قابلیت اسکن نگاتیو : ندارد

ظرفیت سینی : ۷۵ برگ

اسکن روزانه ی پپیشنهاد شده : ۲۰۰۰۰ برگ در روز

پورت اتصال : USB2.0

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@
تبلیغات
تبلیغات