دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار آی تولز Itools 3.3.9.7 2017 Windows+ MAC

دانلود نرم افزار آی تولز Itools

 

چنانچه از کاربران Itunes هستید خوب است برای تجربه هم که شده سری به این نرم افزار ساده و کم حجم بزنید. همانطور که همه کاربران محصولات

اپل می دانند بزرگترین ایراد این شرکت تنها و تنها محدودیت است. ولی برنامه نویسان با استفاده از نرم افزار Itools مرزهای محدودیت را پشت سر گذاشته اند بطوریکه توسط هر رایانه ای بدون محدودیت می توانیم به انتقال فایلها بپردازیم و برای همیشه از این محدودیتها رها شویم.

زمانیکه از Itools استفاده می کنید دیگر نیازی به همگام سازی بر روی رایانه را ندارید. حتی می توانید برنامه های نصب شده را بر روی رایانه ذخیره کرده و بعدا از آنها استفاده کنید.

همچنین با استفاده از این برنامه نیاز به جلبریک ندارید. البته در صورتیکه همگام سازی اولیه را انجام داده باشید و برنامه هایی را که از ۲۵PP گرفته اید را می توانید توسط I tools نصب کنید.

هم چنین توسط این نرم افزار می توانید فایلهای چند رسانه ای مثل فیلمها و آهنگهای خود را نیز منتقل کنید. هم چنین خوب است بدانید چنانچه فایلهای ISO را بر روی سیستم خود داشته باشید برنامه به صورت اتوماتیک آنها را تبدیل خواهد کرد. این برنامه بر روی ویندوز و مک قابلیت اجرایی دارد.

برخی از ویژگی‌های iTools:

انتقال موزیک و آهنگهای زنگ(Ringtone)

ساخت Ringtone یا آهنگ زنگ

انتقال فیلمها ، ویدئوها و تصاویر

استفاده از امکانات IBook’s و انتقال فایلهای کتابخانه به این قسمت

همچنین این برنامه دارای بخشهای زیر می باشد:

Storage

Information

Desktop

File System

Advanced

Tools

در صورتی که در رابطه با این مطلب سوال یا مشکلی داشتید، کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما می باشند. تماس با شماره 9099070345 از تلفن ثابت، در صورتی که موفق به تماس با شماره فوق نشدید از اپلیکیشن همراه رایانه استفاده نمایید.
دوره آموزش غواصی مبتدی تا مربیگری
آموزش دوره های CMAS و SSI
آموزش ویژه بانوان با مدرسان درجه یک خانم در کشور
آموزش ویژه آقایان، آموزش غواصی ویژه کودکان بالای 8 سال
همه دوره ها با ارائه مدارک معتبر بین المللی از فدراسیون غریق نجات و غواصی می باشند. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما campdiver@
سامانه صدای مشاور
با توجه به گسترش خدمات مشاوره تلفنی، مشکلات خطوط 909 و سایر خطوط ارزش افزوده و همچنین سیاست های جدید وزارت ارتباطات در محدود سازی این خدمات، مجموعه پارس فرتاک، سامانه صدای مشاور با قابلیت های منحصر به فرد را به شما پیشنهاد می نماید. با فراگیری غواصی علاوه بر تجربه لذت بخش تماشای شگفتی های زیر دریا، میتوانید وارد یک صنعت و ورزش پولساز و مفرح شوید.
قابلیت های سامانه شامل سایت، اپلیکیشن و مرکز تماس
1-امکان مدیریت مشتری(مشاهده مشخصات و ...) 2- امکان ارسال پیامک برای مشتریان 3- گزارشگیری مناسب از میزان خرید شارژ 4- گزارشگیری از میزان مکالمات انجام شده در طول روز، هفته، ماه و ... 5-گزارشگیری از عملکرد کارشناسان و میزان پاسخگویی هر کدام 6- امکان نظرسنجی کارشناسان توسظ مشتریان 7- امکان دادن آفر و طرح های تشویقی به مشتریان 8- امکان مدیریت تقسیم تماس بین کارشناسان و اولویت دهی به ترتیب پاسخگویی کارشناسان 9-امکان انتقال تماس به خارج و یا حتی موبایل کارشناس 10- امکان تعریف بسته های مشاوره با نرخ های دلخواه 11- خرید شارژ از طریق اپلیکیشن و سایت توسط مشتریان 12-اعلام پیغام خرید مجدد شارژ، قبل از اتمام آن 13- امکان درج مطلب، مقاله، آموزش و ... بر روی سایت.
مزایای سامانه برای مشتریان
1- تسهیل در زمینه خریداری شارژ و پرداخت هزینه مشاوره 2- مدیریت تماس، گزارش گیری از میزان خرید شارژ، میزان مکالمه و شارژ باقیمانده مزایای سامانه برای مراکز مشاوره این سامانه مشکلات پرداخت هزینه، مدیریت تماس و زمان مشاوره، مدیریت پاسخگویی و عملکرد کارشناسان، معرفی مرکز شما به سایر مشتریان موجود در سامانه را به نحوی مطلوب و ارزنده برای مراکز مشاوره تسهیل میکند. در صورت تمایل امکان ارایه توضیحات بیشتر بصورت تلفنی یا حضوری وجود دارد.
منتظر حضور سبزتون هستیم. اینستاگرام ما parsfartak@

دانلود نرم افزار آی تولز Itools 3.3.9.7 2017 Windows+ MAC

  دانلود نرم افزار Itools 3.3.9.7 2017 نسخه‌ی ویندوز 16 مگابایت

  دانلود نرم افزار Itools 3.3.9.7 2017 نسخه‌ی مک 14 مگابایت

اگر سوال یا مشکلی در زمینه کامپیوتر یا موبایل دارید از خط ثابت با شماره 9099070345 « همراه رایانه »تماس بگیرید.کاربران استان تهران با شماره 9092305254 تماس بگیرند! در صورت وجود اشکال در شماره های 909 اینجا کلیک کنید
رمز فایل : downloadkar.ir

تبلیغات
تبلیغات