دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


قفل آیکلود چیست و طریقه بازگشایی قفل آیکلود | Icloud

آیکلود شدن آیفون

(icloud activation) یا به اصطلاح آیکلود شدن گوشی 

بازگشایی قفل ایکلو  ، find my iphone  یکی از ویژگی های مهم امنیتی ios است . apple از این سرویس در سال ۲۰۱۳ رو نمایی کرد ، در ضمن این سرویس برای ios7 به بالا در اختیار کاربران قرار گرفت ،  این سرویس تقریبا خیال کاربران را از سرقت گوشی خود  راحت میکند ، شما برای اطلاعات بیشتر از سرویس find my iphone میتوانید به پست اموزشی که در سایت قرار داده ایم مراجعه و مطالعه کنید .

ما در این مطلب قصد اموزش دادن گوشی های ایکلود شده یا icloude activation شده داریم ، با ما در ادامه مطلب همراه باشید….

برای راحتی شما عزیزان از اینجا میتوانید به طور مستقیم به سایت آیکلود مراجعه کنید

در صورت بروز مشکل یا راهنمایی بیشتر میتوانید با کارشناسان زبده همراه رایانه تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵

آیکلود شدن گوشی ایفون و نحوه ی فعال کردن آن

iCloud Activation این امکان را به کاربر می دهد تا در صورتی که به گوشی خود دسترسی نداشته باشید بتوانید با سارق و یا کسی که گوشی شما را پیدا کرده است ارتباط بگیرید و از او بخواهید که با شما تماس گرفته و یا برای ایشان مژدگانی در نظر بگیرید.همچنین می توانید اطلاعات گوشی خود را بدون اینکه به گوشی دسترسی داشته باشید از راه دور حذف کنید.

زمانی که یک گوشی کار کرده و یا به اصطلاح دست دوم خریداری می کنید نیاز دارید که به آیکلاد دسترسی داشته باشید اگر به صاحب قبلی گوشی و یا کسی که گوشی خود را از ایشان خریداری کرده اید دسترسی دارید از او بخواهید وارد سایت Icloud.com شده و از قسمت Setting گزینه All Devices را انتخاب می کنید سپس گوشی مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی گزینه Remove کلیک می کنید.

اما مشکل از آنجایی آغاز می شود که به صاحب قبلی گوشی خود دسترسی ندارید و می خواهید قفل آیکلود خود را باز کنید. در اینگونه مواقع باید از مراکز یا شرکتهایی کمک بخواهید که بتوانند برای شما قفل آیکلاد را بازگشایی کنند. این مراکز از شما معمولا کد IMEI گوشی شما را می خواهند و با دریافت هزینه قفل آیکلاد گوشی شما را باز می کنند.

این نکته را بخاطر داشته باشید تنها قفل آیکلاد گوشیهایی باز می شود که از قبل توسط کاربر و توسط Find My iPhone اطلاعات دستگاه نابود و یا قفل نشده باشد. شما

که از قبل توسط کاربر و توسط Find My iPhone اطلاعات دستگاه نابود و یا قفل نشده باشد.  صفحه icloud activation شامل سه گزینه است.

 

در صورت نیاز شما میتوانید در این پست از فعال بودن و یا غیر فعال بودن سرویس آیکلود خود اطلاع پیدا کنید.

 

۱) linked to an apple id. example:f……@gamail.com

در این حالت apple  گوشیه شمارو تایید کرده و شما میتوانید به جیمیلی که در حین ساخت apple id  روی اکانتتون ست کرده اید ، ورود پیدا کنید و ایمیل ،یا جیمیلی که از طرف شرکت apple برای شما فرستاده شده بازمنید ، روی لینک کلیک کنید و لینک را تایید کنید تا اجازه ورود شما با گوشی iphone  تان را صادر کند.

۲) lost and erased

در این شرایط از دست شما یا نمایندگی های مورد نظر که ایکلود هارا انلاک میکنند هیچ کاری  برنمیاید چون شخص مورد نظر گزینه find my iphone خود را روشن کرده اکانت خود را لاک کرده.

ایکلود شدن توسط آیکلود

 

۳ ) ……this iphone  has been lost . please call

در این گزینه مثل گزینه دوم  اپل ایدی شما قابل بازیابی نیست . این پیغام یعنی که شما در صورتی میتوانید از گوشیتان استفاده کنید که iphone خود را از apple id تان erase کنید یا با شماره که روی ایکلود خود قرار گرفته تماس بگیرید .

activation iphone

امیدواریم توانسته باشیم شما را در رفع مشکل بازگشایی قفل ایکلود | Action loock راهنمایی کرده باشیم.