دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود پیام رسان گپ | Gap Messenger

دانلود پیام رسان سروش

توضیحات

دانلود پیام رسان گپ | Gap Messenger، وقتی شما در حال خواندن این مطلب هستید احتمالا میخواهید پیام رسان ” گپ ” که یک پیام رسان بومی است را نصب کنید، فرقی نمیکند از کجای کشور عزیزمان ایران هستید شما میتوانید از این برنامه به صورت رایگان و با حجم مصرفی نیم بها استفاده کنید.

خبر خوب این است که جز پیام رسان ایرانی ” گپ “، دیگر نرم افزار هایی هم هستند که در این زمینه که درحال فعالیت هستند، مثل: پیام رسان های  ایرانی ” بله “، ” سروش “، “بیسفون“، ” ایتا “، ” آیگپ “، شما می توانید با کلیک بر روی نام هر پیام رسان آن را دانلود و نصب کنید.

شما در این پیام رسان امکانات ویژه و متعددی را در اختیار دارید که در ادامه به استحضار شما عزیزان خواهیم رساند.

  1. چت، ایجاد گروه و ارسال داده

پیام رسان ایرانی ” گپ ” با ارائه نسخه های مختلف  همچون اندروید و IOS و وب، به شما این امکان را می دهد که همیشه بتوانید از این برنامه استفاده کنید.

  1. خدمات و بازی

شما در این برنامه میتوانید از کلی خدمات که در اختیار شما گذاشته شده است استفاده کنید، دنیایی از اطلاعات کاربردی مفید، بازی های انلاین که میتوانید با دوستانتان بازی کنید و آن ها را به چالش بکشید.

  1. کسب درآمد

شما در پیام رسان ” گپ ” می توانید به راحتی محصولات و خدمات و محتوا را به اشتراک بگذارید، در این برنامه به راحتی می توانید فروشگاه مجازی خود را بسازید و کسب درآمد را آغاز کنید، همچنین شما در این برنامه با استفاده از ویژگی کیف پول گپ به راحتی میتوانید مدیریتی بر حساب ها و گردش های مالی خود داشته باشید، میتوانید با خیال آسوده از درگاهی امن استفاده کنید.


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


  1. امکان کیف پول همراه

شما با استفاده از این برنامه میتوانید از امکان کیف پول همراه استفاده کنید، شما با استفاده از این امکان می توانید حساب های خود را شارژ کنید و پرداخت های مختلفی انجام دهید.

خرید از فروشگاه های مجازی شرکت در مسابقات و انجام بازی ها و صدها امکانات دیگر که همگی در کیف پول همراه جمع شده اند میتوانید در این برنامه استفاده کنید.

  1. ارسال و درخواست وجه

شما در این برنامه در بستر گفتگو میتوانید در گپ ها صورتحساب ایجاد کنید و برای دوستانتان و خانواده بفرستید، از این امکان میتوانید برای موارد دریافت قسط، پرداخت شارژ ساختمان، فعالیت های نیکوکاری و….. استفاده کنید.

  1. استیکر های اختصاصی و ویژه

در این برنامه شما میتوانید از استیکر هایی که به صورت اختصاصی طراحی شده اند در گفتگو هایتان با دوستانتان استفاده کنید.

  1. تغیر پوسته بصورت اختصاصی

در این پیام رسان بومی، پوسته ها به طور اختصاصی و مدرن و جذاب طراحی شده اند که میتوانید انتخاب کنید و مورد استفاده قرار دهید.

نسخه ویندوز و نسخه وب

این برنامه دارای نسخه ویندوز می باشد، شما میتوانید در ادامه نسخه ویندوز این پیام رسان را دانلود کنید، همچنین این پیام رسان شامل نسخه وب هم می باشد که می توانید در قسمت باکس دانلود وارد شوید.

 

 

 

رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش غواصی

 سامانه صدای مشاور