دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S Scanner

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S

اسکنرFi-6750S  شرکت Fujitsu

امروزه یکی از روش های متداول نگهداری اسناد اسکن کردن آنها می باشد. دستگاه های متفاوتی برای اسکن وجود دارد که با توجه به نوع مصرف کاربر می توان از انواع آن استفاده کرد. یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید اسکنرها شرکت فوجیتسو می باشد. این شرکت سومین شرکت ارائه کننده خدمات فناوری اطلاعات در دنیا محسوب می شود.

اسکنر Fi-6750S یکی از محصولات بسیار پر قدرت و پر سرعت شرکت فوجیتسو می باشد که دارای ابعاد ۶۹۰*۵۰۰*۳۴۲ میلی متر و وزن ۳۵ کیلوگرم می باشد و کار با این دستگاه بسیار ساده و آسان  است. سایز اسکن این دستگاه A4 می باشد. سرعت اسکن Fi-6750S برابر ۷۲ برگ در دقیقه و ۱۵۰۰۰ برگ در روز می باشد. وضوح تصویر اسکن این دستگاه ۵۰-۶۰۰dpi می باشد.

یکی از ویژگی های شاخص این اسکنر ADF متحرک آن می باشد و ظرفیت دریافت ۲۰۰ برگ کاغذ را دارد. این دستگاه از تکنولوژی CDDx2 برای اسکن استفاده می کند.از زویژگی های مهم دیگر این اسکنر می توان به  قابلیت PaperStream IP اشاره کرد که  در اسکن فاکتورها، رسیدها، کارت شناسایی و… برای افزایش کیفیت اسکن به کار می رود.

از دیگر ویژگی های این اسکنر می توان قابلیت عمق اسکن مناسب، قابلیت تشخیص متن و ظرف سینی ۲۰۰ برگی اشاره کرد. با وجود وزن سنگین و استفاده نکردن از اسکن نگاتیو به دلیل قابلیت ها و مزیت های فراوان این دستگاه برای مصارف اداری بسیار مناسب است.

این دستگاه از پورت usb برای اتصال به رایانه استفاده می کند و مانند هر سخت افزار دیگری باید بعد از اتصال کابل درایور مربوط به آن روی سیستم متصل باشد تا بتوان از آن استفاده نمود.

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S Scanner

  دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6750S Scanner 68 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir

آموزش غواصی

سامانه صدای مشاور