دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110 Scanner

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110

از دستگاه های ورودی می توان به اسکنرها اشاره کرد که بسیار متنوع هستند و به دلیل تنوع بالا کاربرد وسیعی در زمینه های مختلف مانند اسکن اثر  انگشت، اسکنر چهره، اسکن بدن و… دارند. اسکن تصاویر از متداول ترین نوع اسکن ها می باشد که در این نوع اسکنر اطلاعات اسکن شده را به صورت داده های دیجیتال و صفر و یک تبدیل میکند و به رایانه منتقل می کند. اسکنرهای تصویر انوع مختلفی دارند. اسکنر تخت یکی از انواع  اسکنرهاست که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب کاربرد بسیار بالایی دارد. نوع دیگر اسکنرها دارای کاربرد تخصصی و حرفه ای هستند. به عنوان یکی از اسکنرهای حرفه ای می توان به اسکنر  Fi 6110شرکت فوجیتسو  اشاره کرد.

فوجیتسو سومین شرکت ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات می باشد که تجهیزات الکترونیکی نیز تولید می کند. یکی از تولیدات این شرکت اسکنرهای حرفه ای و تخصصی می باشد که از جمله آنها می توان به مدل  Fi-6110 اشاره کرد.

اسکنر مدل  Fi-6110 دارای ابعاد  ۲۹۲*۱۴۳*۱۳۰ میلی متر و وزن ۳ کیلوگرم در دسته اسکنرهای حرفه ای قرار میگیرد. سایز اسکن اسناد در این  مدل A4 می باشد. وضوح تصاویر تولید شده توسط این دستگاه به ۶۰۰ dpi می رسد. این اسکنر از تکنولوژی  Color CCD برای اسکن استفاده میکند. CCD یکی از مهم ترین قسمت های هر اسکنر و متداول ترین روش دریافت تصویر است. سرعت اسکن مدل Fi-6110  به ۲۰ برگ در دقیقه و ۲۰۰۰ برگ در روز می رسد از قابلیت های این اسکنر می توان به قابلیت تشخیص متن OCR و  قابلیت اسکن دو رو، قابلیت مناسب بهینه سازی عکس و اسناد، دارای پنل برنامه ریزی و دو درگاه برای ورودی کاغذ اشاره کرد.  ظرف سینی مدل  Fi-6110 دارای ظرف سینی ۵۰ برگی است. این دستگاه برای اتصال به کامپیوتر از پورت USB 2.0 استفاده می کند. برای استفاده از این اسکنر مانند سایر اسکنرها باید پس از راه اندازی و اتصال اسکنر به کامپیوتر با استفاده از کابل مخصوص درایور مربوط به نوع اسکنر را نصب کنید.

دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110 Scanner

  دانلود درایور اسکنر Fujitsu Fi-6110 Scanner 32 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir