دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود fastdic ، دانلود فست دیک (دیکشنری) اندروید + پشتیبانی

فست دیکشنری Fast Dictionary

فست دیکشنری Fast Dictionary

دانلود فست دیک (دیکشنری) برای اندروید را در دانلود کار انجام داده و مشکلات خود را از پشتیبانی تلفنی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ به صورت شبانه روزی بپرسید !!! دانلود دیکشنری فارسی به انگیسی و برعکس فست دیک در اندروید را در دانلود کار انجام دهید .

 

دانلود فست دیکشنری برای اندروید


دیکشنری برای هر دیوایسی یک نرم افزار ضروری محسوب میشود اپلیکیشن محبوب فست دیکشنری Fast dictionary از آن دسته نرم افزارهایی است که در میان تمامی کاربران ایرانی بسیار محبوب گشته است زیرا این برنامه ی دیکشنری فلرسی به انگلیسی و بالعکس محیط کاربری بسیار ساده ای دارد که به کاربر ای امکان را می دهد تا به آسانی با این برنامه کار کرده و دنبال لغات مورد نظر خود بگردند آن را تایپ نموده و معنی آن لغت را به راحتی در عرض چند ثانیه بیابید .

 

دانلود دیکشنری Fast Dic


پس از اجرای فست‌دیکشنری Fast Dic با یک کادر جستجو در بالای پنجره و زیر نوار ابزار فوقانی روبرو می شویم که می‌توان درون کادر لغت مورد نظر خود را به زبان انگلیسی یا فارسی وارد کرد. به محض وارد کردن اولین حرف، نتایج بصورت فیلتر شده نمایش داده می‌شوند و با وارد کردن حروف بعدی نتیجه‌ی جستجوی بصورت آنی فیلتر شده و در صورت وجود لغت، می‌توان حتی پیش از تکمیل لغت، نتیجه را مشاهده کرد. با کلیک روی نتیجه‌ی جستجو می‌توان اطلاعات کامل‌تری را در صفحه‌ی بعدی مشاهده کرد که شامل تلفظ لغت انگلیسی وارد شده در دو تلفظ بریتانیایی و آمریکایی می‌شود. از جمله‌ی قابلیت‌های این اپلیکیشن می‌توان به تکان دادن گوشی برای وارد کردن لغت جدید اشاره کرد. با تکان دادن گوشی، کادر جستجو  پاک شده و می‌توان لغت جدیدی را وارد کرد. حساسیت تکان‌های وارد شده را نیز می‌توان از طریق منوی تنظیمات تغییر داد.

 

دانلود fastdic ، دانلود فست دیک (دیکشنری) اندروید + پشتیبانی

  دانلود fastdic ، دانلود فست دیک (دیکشنری) اندروید + پشتیبانی 70 مگابایت

رمز فایل : downloadkar.ir