دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Stylus Photo P50 + پشتیبانی تلفنی

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Stylus Photo P50

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Stylus Photo P50 + دانلود درایور و پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ محصولات Epson را در دانلود کار تجربه کنید .

دانلود درایور پرینتر اپسون Epson Stylus Photo P50


پرینتر Stylus Photo P50  از سری پرینتر های شرکت معروف اپسون می باشد که  از طراحی خوبی برخوردار است که مناسب برای قرار گرفتن بر روی هر میزی می باشد  . پرینتر Stylus Photo P50  وزنی بالغ بر ۵٫۵ کیلوگرم رل دارد .

پرینتر Stylus Photo P50  ازتکنولوژی چاپ جوهرافشان بهره می برد Stylus Photo P50 از کیفت چاپ بسیار خوبی برخوردار می باشد . Stylus Photo P50 مناسب برای مصارف خانگی و شرکت و دفاتر اداری تقریبا کوچک مناسب است .

حداکثرسایز چاپ بر روی کاغذ A4 می باشد.در پرینتر Stylus Photo P50 سایز کاغذ قابل استفاده عبارت است از A4, A5, A6, B5, 10×15 cm, 13×18 cm, 16:9 wide size, Letter, Legal, 9×13 cm, 13×20 cm, 20×25 cm, 100×148 mm, User Defined, Envelopes: No.10, DL, C6

نوع کاغذ قابل استفاده در پرینتر Stylus Photo P50 : انواع کاغذ گلاسه و مات گرماژ بالاو پایین در سایز A4 و کمتر می باشد .

ظرفیت سینی در پرینتر Stylus Photo P50  ۱۲۰ برگ می باشد .

این پرینتر ازقابلیت تغذیه خودکار ADF بهره می برد . این پرینتراز سرعت چاپ بسیار خوبی بهره می برد که مناسب برای چاپ در ادارات می باشد .سرعت چاپ Stylus P50  در حات رنگی۳۸ برگ در دقیقه می باشد . همچنین سرعت چاپ در حالت سیاه و سفید به ۳۸ صفحه نیز میرسد .

رزولوشن چاپ پرینر Stylus Photo P50  (dpi)5760×1440 dpiمی باشد .

همچنین این پرینتر قابلیت چاپ بر روی CD را نیز دارد . همچنین چاپ دو رو از دیگر قابلیت های این پرینتر می باشد .

کارکرد کارتریج  مشکی۳۹۰  برگ می باشد .

کارکرد کارتریج رنگی۳۵۰ تا ۹۵۰ برگ البته بستگی به نوع رنگ مصرفی و نحوه استفاده دارد که در حالت های مختلف تعداد متفاوت می شود . دارای صفحه نمایش ال سی دی می باشد . دارای کارت خوان و اتصال شبکه بی سیم وای فای می باشد . پورت اتصالی به این پرینتر نوع usb 2.0  می باشد . داشتن بلوتوث یکی دیگر از قابلیت های این پرینتر می باشد .

رمز فایل : downloadkar.ir