دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود درایور پرینتر Canon Color imageRUNNER LBP5480

  • موضوع : Canon , درایور , لیزری ,
  • دانلود کار .
  • 2,273 بازدید
  • تاریخ به روزرسانی : 02 آبان 97

 دانلود درایور پرینتر Canon Color imageRUNNER LBP5480

دانلود درایور پرینتر Canon Color imageRUNNER LBP5480

پرینتر Canon Color imageRUNNER LBP5480 یک مدل از نسل جدید پرینترهای شرکت محبوب و با کیفیت کانن است. این پرینتر رنگی از فناوری لیزری استفاده میکند که به کاربران اجازه میدهد تا ۳۳ برگه در هر دقیقه را به صورت دو رو چاپ کند ، این مدل دستگاه چاپ ۵ ویژگی کاربر پسند LCD برای سهولت در انجام عملیات کاربران و صرفه جویی در وقت و هزینه ی آنان را داراست.

هنگامی که شما به کیفیت بسیار بالایی در چاپ خروجی نیازمند هستید پرینتر  Canon Color imageRUNNER LBP5480 بهترین راه حل شما می باشد. این پرینتر تمام نیازهایی که شما به عنوان یک کاربر خانگی ساده یا در یک محل اداری دارید را رفع می نماید . این دستگاه چاپگر از سری های LBP چند کاره بوده و قابلیت آماده سازی اتوماتیک در شبکه را دارد.برای دانلود درایور پرینتر Canon Color imageRUNNER LBP5480 در سایت دانلود کار به ادامه ی مطلب مراجعه نمایید تا بر اساس سیستم عامل کامپیوترتان مانند ویندوز ویستا ، ویندوز اکس پی ، ویندوز ۷ ، ۸ و ویندوز ۱۰  درایور و یا راه انداز دستگاه پرینترتان را دانلود کنید و آن را در شبکه share کنید تا بتوانید عملیات مورد نظر را به راحتی انجام دهید.

این پرینتر لیزری چندکاره بوده و از قابلیت های فکس ، اسکن ، کپی و چاپ بهره می برد. و چاپ رنگی را در اندازه ی A4 برای شما به ارمغان می آورد. باید گفت که این دستگاه چندکاره خروجی ای با کیفیت بسیار بالا چه در زمینه ی چاپ چه در زمینه ی اسکن و کپی به صورت رنگی و شفاف برای شما فراهم میسازد که به صورت خودکار دو رو خواهد بود.

رمز فایل : downloadkar.ir