دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار اتودسک، اتوکد ورژن Autodesk AutoCAD 2019 0 . 1 برای ویندوز کامپیوتر +پشتیبانی

دانلود رایگان اتودسک، اتوکد ورژن Autodesk autoCAD 2019.0.1  برای ویندوز کامپیوتر را در دانلود کار انجام داده و مشکلات اتودسک، اتوکد خود را از پشتیبانی تلفنی شبانه روزی ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید !!!

 

دانلود اتودسک،اتوکد 2019

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 برای کامپیوتر

درگذشته برای انجام کارهای طراحی از ابزار های ماننده خط کش، گونیا، نقاله، و به طور کلی بر روی کاغذ کار طراحی را انجام میدادند. اما باگذشت زمان و پیشرفت و توسعه کامپیوتر و برنامه های کامپیوتری بیشتر کارها از جمله کارهای طراحی به کمک کامپیوتر انجام میشود. Autodesk AutoCAD یکی از قدرتمندترین نرم افزار ها در زمینه طراحی دو بعدی و سه بعدی نقشه های مهندسی و صنعتی میباشد. با استفاده از این نرم افزار کاربرانی نظیر مدیران پروژه، طراحان گرافیکی و … میتوانند کارهای خود را با سرعت و دقت بیشتری انجام دهند و همچنین ابزار های حرفه ای بیشتری برای ترسیم خطوط در درسترس کاربران قرار داده شده است. نرم افزار اتوکد برای انجام کار های مستند سازی، طراحی در زمینه های مختلف، اشتراک گذاری ایده های خود و توسعه ان ها بهترین انتخاب میباشد. از ویژگی های اتوکد میتوان به شناسای انواع توابع به سادگی ،انجام محاسبات به طور کاملا دقیق و واقعی، راهنمای کاربران به کمک انیمیشن ها، وارد کردن توابع هندسی و محاسبات از یک فایل pdf به پرژه در حال ویرایش در طراحی صنعتی مکانیکی و قطعه سازی و … . اشاره کرد. بسیاری از نرم افزار های دیگر در زمینه طراحی و مدل سازی هستند که برای کار با انها باید با کار با اتوکد اشنا و تا حدودی حرفه ای بود ، مانند نرم افزار AutoCAD Mechanical که ویژه طراحی قطعات مکانیکی میباشد. این برنامه علاوه بر دارا بودن ابزار های اتوکد دارای امکانات ویژه برای طراحی قطعات مکانیکی میباشد. از دیگر برنامه های مشابه برنامه AutoCAD Inventor میباشد که برای طراحی سه بعدی و مدل سازی قطعات و ماشین الات صنعتی استفاده میشود. همچنین نرم افزار AutoCAD MEP که برای ترسیم و طراحی نقشه های مکانیکی، الکتریکی و لوله کشی میباشد. در ادامه تعدادی از ویژگی های این نرم افزار به همراه لینک های دانلود برای شما عزیزان قرار داده شده است.

 

برخی از ویژگی های نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 :

  • مدل سازی و طراحی در محیط های سه بعدی و دو بعدی
  • ویژه طراحی سریع نقشه های ساختمانی و معماری
  • وجود ابزار های مختلف برای ترسیم اشکال پیچیده
  • بهبود رابط بصری و شناسای انواع توابع به سادگی
  • پیش نمایش پروژه درحال ویرایش قبل از ایجاد آن
  • به اشتراک گذاری طرح ها و ایده های خود در فضای ابری و امکان نظر دادن در مورد طرح های به اشتراک گذاشته شده توسط دیگر کاربر ها
  • دارای سیستم مختصات جغرافیای
  • چرخش ۳۶۰ درجه ای نقشه ها
  • قابلیت مدیریت بر روی تمامی لایه ها

 

دانلود نرم افزار اتودسک، اتوکد ورژن Autodesk AutoCAD 2019 0 . 1 برای ویندوز کامپیوتر +پشتیبانی

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 X64

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 LT X64

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 X86

دانلود نرم افزار Autodesk AutoCAD 2019 LT X86

رمز فایل : downloadkar.ir