دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار بازیابی فایل های پاک شده

 نرم افزار بازیابی اطلاعات | Ashampoo Undeleter

ریکاوری فایل های پاک شده

بازیابی فایل های پاک شده | Ashampoo Undeleter

اکنون وقتی شما در حال مطالعه این مطلب هستید احتمالا فایل خود را به صورت اتفاقی و یا سهون از دست داده اید و حالا دنبال چاره ای هستید برای بازگردانی!!!

با کمک نرم افزار Ashampoo Undeleter می توانید فایل های از دست داده خود را بازیابی کنید، در ادامه پست با سایت دانلود کار همراه باشید.

این روزها نرم افزار های زیادی هستند که می توانند فایل های پاک شده شمارا بازیابی کنند، باید بگوئیم که واقعا انتخاب یک نرم افزار برای ریکاوی فایل های پاک شده کار سختی در این روزها می باشد، در اینجا باید خدمتتان بگوئیم که برنامه Ashampoo Undeleter می تواند تمامی فایل ها، عکس ها، فیلم ها، موسیقی و صداها، برنامه و…. پاک شده را بازیابی کند.

این نرم افزار می تواند فایل های پاک شده را در مدت زمان کم تری نسب به باقی نرم افزار ها بازگردانی کند، همچنین این نرم افزار از سرعت بالا و رابط کاربری مناسب و راحتی پشتیبانی می کند و استفاده از این برنامه برای کاربران مبتدی کار بسیار راحتی می باشد.

شما با استفاده از نرم افزار Ashampoo Undeleter نه تنها می توانید فایل های پاک شده از هار دیسک سیستم خود را بازیابی کنید بلکه فایل های پاک شده در “ USB “  و “SD Card “ و… نیز می توانید را ریکاوری کنید.


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


چندی از ویژگی های نرم افزار ریکاوری فایل های پاک شده | Ashampoo Undeleter

  1. امکان ریکاوری بدون محدودیت حجم و یا فایل
  2. سازگاری با انواع ویندوز های موجود ۳۲ و ۶۴ بیت
  3. سرعت بالا هنگام اسکن و زیکاوری فایل یا رسانه های از بین رفته
  4. بازیابی فایل های پارتیشن های “ NTFS “
  5. شناسایی و بازیابی فرمت های رایج فیلم و عکس و….

مطالب مرتبط:

برنامه ویرایش فیلم | Ashampoo Movie Studio

دانلود Ashampoo Zip | نرم افزار فشرده سازی فایل

دانلود نرم افزار Ashampoo PDF Pro

دانلود برنامه Ashampoo Snap برای ویندوز

دانلود نرم افزار Ashampoo WinOptimizer

دانلود آنتی ویروس |برنامه Ashampoo Anti-Virus