دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار Ashampoo Cpu Checker

تعمیر پردازنده

برنامه Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker | بررسی نقص های امنیتی پردازنده سیستم

 

Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker یک نرم افزار کم حجم و جدید می باشد که نقص های امنیتی پردازنده سیستم شما را بررسی می کند .

شما می توانید تنها با یک کلیک آسیب پذیری و مشکلات پردازنده سیستم خود را تشخیص دهید، در ادامه بررسی جامع تری نسبت به نرم افزار Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker خواهیم داشت، با دانلود کار همراه باشید.

در چند وقت اخیر خبر از پیدا شدن دو حفره امنیتی Meltdown  و Spectre ، در پردازنده ها ایجاد شده است، شما تنها با یک کلیک می توانید مشکل های پیش آمده را بررسی کنید.

کارشناسان می گویند که پردازنده های شرکت اینتل از سال ۱۹۹۵ به بعد ، با این صعف مقابله می کند.

این نرم افزار دارای رابط کاربری بسیار ساده ای می باشد که هر کاربری از مبتدی تا حرفه ای به راحتی می توانند از این نرم افزار استفاده کنند.

شما میتوانید در ویندوز های ” ۷ ” ” ۸ و ۸٫۱ ” ” ۱۰ ” به راحتی این نرم افزار را نصب کنید ، این برنامه سازگاری کامل را با نسخه های مختلف ویندوز دارد.


همراهان گرامی سایت دانلود کار، شما می توانید در صورت بروز مشکلات نرم افزاری و یا سخت افزاری در زمینه کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل با همکاران ما در مرکز همراه رایانه که به صورت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان می باشند با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ (فقط از طریق تلفن ثابت) تماس بگیرید.


چندی از ویژگی های نرم افزار Ashampoo Spectre Meltdown CPU Checker :

  1. سرعت بالا هنگام بررسی و شناسایی حفره های Meltdown و Spectre
  2. رابط کاربری مناسب با هر سطحی
  3. سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز

مطالب مرتبط: