دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


آموزش کار با نرم افزار ادوب افتر افکت در دانلود کار

 • موضوع : آموزش ,
 • دانلود کار .
 • 837 بازدید
 • تاریخ به روزرسانی : ۲۹ تیر ۹۷

آموزش افتر افکت فارسی، آموزش نرم افزار جلوه های ویژه after effect، آموزش کار با افتر افکت، آموزش کار با adobe after effect، آموزش استفاده از نرم افزار after effect، آموزش کار با نرم افزار ادوب افتر افکت در دانلود کار + پشتیبانی شبانه روزی با شماره ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ تماس از طریق تلفن ثابت!!!

adobe after effecets tutorial

معرفی نرم افزار Adobe After Effect

نرم افزار ادوب افتر افکتس یکی از محصولات شرکت ادوب می باشند که در فرایند پس از تولید در فیلم سازی و تولیدات تلوزیونی برای ایجاد جلوه های بصری دیجیتال، موشن گرافیک و ترکیب عناصر بصری مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

از این نرم افزار می توان برای کروماکی، اصلاح حرکت، اندازه و جهت، ترکیب عناصر بصری و انیمیشن استفاده کرد، این نرم افزار یکی از قدرتمندترین ابزار های پویا نمایی دوبعدی و جلوه های ویژه و سینمایی در جهان است که انقلاب وسیعی در نگرش نسبت به پویا نمایی و تلوزیون پدید آورده است.این نرم افزار هماهنگی بالایی با دیگر محصولات شرکت ادوب دارد. در ادامه به معرفی برخی ابزار های مهم این نرم افزار می پردازیم.

دانلود نرم افزار  Adobe After Effect در دانلود کار!!!

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه (مرجع سوالات و مشکلات کامپیوتری با راه حل) اینجا کلیک کنید

 • لایه های shape (شکل)

یکی از بهترین جاها برای شروع کارتان با ادوب افتر افکتس لایه های شکل است. لایه های شکل دو بعدی هستند ، اشیائی مسطح که یا بصورت دستی توسط کاربر با ابزار مداد ساخته می شوند، یا با یک شکل از پیش تعیین شده توسط افتر افکتس ساخته شده است، مانند مستطیل،بیضی یا پنج ضلعی , …

لایه های شکل  به شما اجازه می دهد خواصی مانند stroke و fill و حتی جزئیات خاص مانند گرد بودن گوشه ها را تغییر دهید.بدلیل امکان سفارشی سازی گسترده این لایه ها برای ساخت سریع اشکال متقارن، الگو های پیچیده و هنر های دوبعدی، ایده آل هستند.

adobe after effecets tutorial

با این حال، در نظر داشته باشید که لایه های شکل به قدرت پردازش می پردازند و باید به طور کلی در moderation استفاده شوند. اگر به چیز ساده ای نیاز دارید بهتر است گزینه های دیگر مانند لایه جامد را امتحان کنید.

لایه های جامد نیز کاملاً مفید هستند، اما به اندازه کافی سازگار نیستند تا توضیحات دقیق را تایید کنند. آنها بطور ساده یک لایه ی شکل بدون خواص تغییر پذیری مثل ابعاد، رنگ و خواص تبدیل دوبعدی استاندارد همچون موقعیت، مقیاس،و چرخش…

 •  ابزار/ماسک pen

بدون دست زدن به ابزار pen نمی توانیم در مورد لایه های شکل یا جامد بحث کنیم.این ابزار  به شما اجازه می دهد  که یک خط یا شکل را با کشیدن یک بردار در لحظه بسازید.این ابزار می تواند برای ماسک کردن ناحیه ای خاص از لایه ی جامد و یا برای کشیدن یک لایه شکل جدید مورد استفاده قرار بگیرد.این ها بنیادی ترین اهداف هستند اما ابزار pen به شما اجازه ی کشیدن و تنظیم مسیر ها را نیز می دهد.

 •  Track Matte ها

ابزار قلم در Track Matte ها هم مهم است.یک Track Matte باتوجه به شفافیت یا روشنایی لایه ی ماسک از یک لایه برای ماسک کردن دیگری  استفاده می کند.برای مثال اگر شما یک لایه را Alpha Matte کنید، ظاهر آن به مناطق شفاف لایه ی بالای آن محدود خواهد شد.Alpha Inverted Matte می تواند ظاهر لایه را فقط به قسمت های شفاف لایه بالای آن محدود کند.

adobe after effecets tutorial

 • حالت های blending

درست در کنار گزینه های track matte، همچنین در ستون حالت،حالت های ترکیب را خواهید یافت.حالت های ترکیب نسبتاً ساده هستند،هر حالت ترکیب لایه را به شیوه های متفاوت اجرا می کند. ۳۸ حالت منحصر به فرد ترکیب وجود دارد، که هر کدام هدف خاص خود را دارند.

 • قابلیت پیشنویس

هرچه کار شما پیچیده تر می شود،متوجه خوهید شد پروژه ها می توانند بی نظم و احتمالاً دارای اشتباه باشند بنابرین کار هدایت دشوار خواهد شد.نوشتن پیش نویس مهمترین جنبه ی از ساماندهی پروژه است، زیرا میتوانید پروژه خود را به بخش های کوچک تر تقسیم نمایید.

از لحاظ فنی پیشنویس تنها یک ترکیب است،با این حال در درون پروژه خودتان، پیشنویس یک ترکیب است که در در یک ترکیب اصلی که نتایج نهایی را به ارمغان می آورد هدف کوچکتری است،برای پیش تنظیم یک گروه از لایه ها آنها را برجسته کرده، راست کلیک کنید و Pre-compose را انتخاب کنید. این کار آنها را در ترکیب خودشان قرار می دهد، که شما می توانید آنرا مانند یک لایه مورد بازبینی قرار دهید.

adobe after effecets tutorial

 •  لایه های تنظیم

لایه های تنظیم مانند ترکیب ها عمل می کنند.زیرا آنها کاملاً ضروری نیستند،اما روش های سریع تر و کارامد تر برای فرایند های خسته کننده ارائه می دهند.یک لایه تنظیم درست مانند یک لایه جامد کار می کند، اما فقط برای تغییر لایه های زیرین استفاده می شود.لایه تنظیم مانند یک تصویر خالی هنگامی که روی لایه دیگر قرار می گیرد، تمام اثرات آنرا نشان می دهد.

adobe after effecets tutorial

 •  برداشتن Whip

آیا می خواهید لایه ها را به هم پیوست کنید کنید؟ pick whip به شما اجازه کار parenting یا جفت کردن یک لایه به دیگری که بصورت فیزیکی به لایه اولیه متصل می شود را براحتی انجام دهید.

adobe after effecets tutorial

 • لایه های پوچ

گام منطقی بعدی بعد از یادگیری pick whip تلاش برای داشتن لایه پوچ است.مانند یک لایه تنظیم،یک پوچ که بطور تکنیکی قابل دیدن نیست. در حالی ک یک لایه تنظیم برای اعمال اثر خود روی چندین لایه عمل می کند، یک پوچ خواص تبدیل خود را به لایه های دیگر می دهد.

 •  دوربین ها

اضافه کردن برخی از چشم انداز به یک صحنه می تواند در فروش بسیار طول بکشد و اغلب می تواند ضروری باشد، مخصوصا هنگام کار در در سه بعد. لایه های دوربین دقیقا شبیه صدا عمل می کنند – آنها ترکیب ساختار را با توجه به یک دوربین مجازی، معمولا بر اساس تکنولوژی واقعی دوربین، طراحی می کنند.

adobe after effecets tutorial

 •  ویرایشگر گراف

شاید بتوان گفت که فریم های کلیدی باید در این لیست باشد، اما ما فکر می کردیم که بهتر است کمی بیشتر مشخص شود. ویرایشگر گراف به شما اجازه می دهد تا منحنی های حرکتی فریم های کلیدی خود را تنظیم کنید، که منجر به حرکت هموار و انیمیشن های واقعی تر می شود.

adobe after effecets tutorial

 

لینک های جذاب

آموزش اتوکد

آموزش ادوب پریمیر

آموزش مارولوس دیزاینر