دانلود کار | دانلود نرم افزار و دانلود درایور


دانلود نرم افزار ویرایش عکس ادوب فتوشاپ ورژن Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.5.61161 + پشتیبانی

دانلود نرم افزار گرافیکی ویرایش عکس حرفه ای ادوب فتوشاپ ورژن Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.5.61161 را در دانلود کار انجام داده و مشکلات مربوط به این برنامه را از پشتیبانی ۲۴ ساعته ۹۰۹۹۰۷۰۳۴۵ دانلود کار بپرسید!!!

Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.5.61161

 

adobe photoshop یک نرم افزار پردازش گرافیکی حرفه ای تحت ویندوز و مکینتاش میباشد که توسط شرکت ادوب منتشر شده است. آخرین نسخه این برنامه یعنی نسخه ۱۹ با نام ادوبی فتوشاپ سی سی شناخته میشود. فتوشاپ در ابتدا برای ویرایش عکس ها و چاپ آنها بر روی کاغذ ساخته شده بود اما با پیشرفت فزاینده ابزار های فتوشاب امروزه از فتوشاب استفاده های گوناگونی میشود. فتوشاپ یک پردازشگر گرافیکی برای ایجاد تصاویر، ترکیب، ویرایش، بازسازی و … انها میباشد. فتوشاپ قادر به کار با چندین نمونه رنگی مانند RGB، LIB، CMYK میباشد.

ویژگی های جدید ادوبی فتوشاپ سی سی :

  • مدیریت فایل ها در چندین کامپیوتر به وسیله سیستم cloud که امکان اشتراک گذاری پروژه ها به صورت مستقیم با دیگر کاربران فتوشاپ و قابلیت نظر دهی در مورد هر پروژه را فراهم کرده است. تکنولوژی حرفه ای شفاف سازی هوشمند (Smart Sharpen) که یک قابلیت جدید در فتوشاپ ۲۰۱۸ میباشد با آنالیز عکس ها موجب افزایش شفافیت و کاهش نویز در تصاویر میشود. همچنین حالت مات شدن برای واقعی تر به نظر آمدن عکس را برای کاربران به ارمغان می اورد.
  • قابلیت بزرگ کردن تصاویر در ابعاد بزرگ و پرینت گرفتن از آنها برای استفاده در بیلبوردها یا پوستر های بزرگ بدون افت کیفیت. به این قابلیت نمونه گیری افزایشی هوشمند میگویند.
  • اضافه شدن امکانات کامل ویرایش ابجکت های ۳ بعدی و ابزار های ویرایش عکس و ویدئو. دریافت فایل css در صورتی که قرار است شکل مد نظر کاربر در یک صفحه وب قرار بگیرد. یکی دیگر از امکانات Adobe Photoshop CC انتخاب سایز شکل قبل از شروع مراحل ساخت و تعیین مقدار گرد و مربعی گوشه های شکل میباشد.
  • حذف تاری و ماتی تصاویری که به هنگام لرزش دست گرفته شده اند یا به علت سرعت کم شاتر مات شده اند با استفاده از این قابلیت بهینه سازی میشوند.
  • دارای مکانیزم قدرتمند و توسعه یافته نقاشی که قدرت خلق مدل های سه بعدی زیبا و جذاب را به کاربر میدهد. قابلیت ذخیره سازی افکت های ساخته شده از استایل های متفاوت فونت و اعمال مجدد آنها با یک کلیک در صورت نیاز. قابلیت وارد کردن رنگ های مختلف از فایل های تحت وب مانند فایل های CSS، HTML ، SVG به صورت مستقیم. توسعه رابط کاربری و امکاناتی که موجب کاهش صرف زمان برای انجام کار ها در فتوشاپ. توسعه یافتن Smart Object ها و اعمال افکت های مختلف بر روی تصاویر و فیلم های خود و قابلیت باز گرداندن انها به حالت اول.
  • پشتیبانی از زبان شیرین پارسی
  • … .

 

لینک های جذاب

دانلود نرم افزار ادوب پریمیر پرو سی سی ۲۰۱۸

دانلود نرم افزار مصور سازی وطراحی محصولات تجاری ۲۰۱۹

دانلود نرم افزار طراحی برای لباس ورژن ۷٫۵

رمز فایل : downloadkar.ir